Rozjasňující krém pro oční okolí - Eye Compost

MODRÁ JE PROSTĚ DOBRÁ!

 IMG_5230_1

Špičkový výrobce přírodní kosmetiky, australská značka Eco by Sonya, přišla právě na trh s průlomovou záležitostí. Modrý Rozjasňující krém pro oční okolí EYE COMPOST  je jedinečný hned z několika důvodů. Především:

   • je přeplněný Vitamínem C díky výtažku z Kakadu plum, tzn. má zásadní ANTI-AGING účinky. Tato zelená australská švestka má nejvyšší obsah vitamínu C ze všech rostlin vůbec. Proto je Superovocem s objevným využitím v kosmetice. Studie z Institutu estetické chirurgie Beeson v Indianě ukázala, že s minimálně tříměsíčním použitím lokální aplikace vitaminu C byly viditelné významné výsledky v redukci vrásek spolu se změnami textury kůže a pleti.  Tato švestka navíc obsahuje stopové minerály a antioxidanty, které vyživují a posilují pokožku, včetně vitamínu E, zinku, železa, folátu a luteinu, což vše může pomoci zabránit předčasnému stárnutí.
   • krém dále obsahuje spirulinu, která spolu s vitamínem C působí současně na rozjasnění a snížení jemných vrásek, zamezí výskytu tmavých kruhů pod očima
   • kyselina hyaluronová přitahuje a udržuje hydrataci, která je pro oční okolí klíčová
   • krém aplikujete pomocí božského Nefritu, který pomáhá zvyšovat cirkulaci, což vede k plnějšímu mladistvému vzhledu 
   • A co říká autorka výrobku Sonya Driver? : „Aby byl tento produkt skutečně vynikající, inovativní a doslova nebeský, navrhla jsem jako aplikátor unikátní Jade Nefritový kámen, který používali již starověcí Číňané pro udržení krásné a nestárnoucí kůže."