Přejeme vám krásný Den matek! Doprava zdarma od 2500 Kč.

Essential Parfums Tekuté mýdlo DIVINE VANILLE

660 Kč
Skladem

Jemné tekuté mýdlo s vůní parfému DIVINE VANILLA.

98% přírodní produkt

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemné mýdlo s překrásnou vůní parfému DIVINE VANILLA. Vůně mýdla je totožná jako vůně parfému, radost z vůně kolem vás se tak násobí. :-)

Výhody

  • Výrobní proces: tradiční a řemeslný
  • Žádné znečištění, žádné emise ve vzduchu, ve vodě nebo v zemi
  • Přírodní formule - mýdlo je 98% přírodní
  • Krásný skleněný obal
  • Velmi jemné mýdlo, vhodné i pro citlivou pokožku

Množství

500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nezávislou zančku Essential Parfums reprezentuje šest niche vůní, které jsou vyrobeny ve špičkové kvalitě z ekologicky šetrných složek, přitom je pořídíte za dostupnou cenu. Jsou luxusní a krásné, zároveň nekonfliktní. Svým ležérně elegantním stylem sednou k džínám i k šatům z hedvábí. Nejsou provokativní ani těžké, naopak působí velice přirozeně a vzdušně. 

Jednotlivé vůně se hrdě hlásí k velmi slavným parfumérům, jejichž jméno najdete na etiketě a fotografii na krabičce. Ti při své práci využili širokou škálu přírodních materiálů, ovšem s ohledem na ochranu přírodních zdrojů a pouze kde to je nezbytně třeba, sáhli po syntetické složce.

Značku Essential Parfums stvořila zakladatelka Géraldine Archambault s převratnou myšlenkou, že je možné vyrobit kvaitní a krásný niche parfém za slušnou cenu. Namísto do reklamy se majitelka rozhodla investovat víc do parfémové formule.

Podrobně si o jednotlivých vůních a značce můžete přečíst v článku na blogu alibi-notes zde:

https://alibi-notes.webnode.cz/l/essential-parfums/?fbclid=IwAR1I48oEOpv5mCRYyJJd3UAX6WEoFYiYEL4mNBJuzGY0linjNm0E5W97a5w