und Gretel Přírodní rozjaňovač na obličej a tělo VLITTER - Cool Moon 01

784 Kč
Skladem

VLITTER Natural Face & Body Glow s vyživujícím složením díky aloe vera a extraktu z magnólie. Ať už čistý nebo jako víceúčelový drop-in - s tekutým rozjasňovačem VLITTER zazáříte v přirozené záři.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EXTRAKT Z MAGNOLIE

Extrakt z kůry stromu magnólie působí antibakteriálně a zabraňuje zánětům.

VITAMIN E

Jako „vitamín krásy“ je vitamín E v podstatě zodpovědný za buněčné dělení a obnovu kožní vrstvy. Zpevňuje a vyhlazuje pokožku, hydratuje ji a regeneruje její přirozenou bariéru. Tělo si vitamín E samo nedokáže vyrobit.

Cool moon 01

Svěží, téměř skelný růžový tón s duhovým třpytem. Připomíná chladnou letní noc.

Použití

Na obličej, dekolt i tělo. Před použitím protřepejte.

Den: Smíchejte několik kapek VLITTER v denní péči, primeru, základu nebo tělovém mléku a aplikujte jako obvykle.

Večer: Aplikujte VLITTER přímo na pokožku prsty, štětcem nebo houbičkou pro intenzivní lesk.

Líčení: Naneste trochu VLITTER na lícní kosti, oční víčka nebo rty jako zářivý základ pod oční stíny,Naneste tvářenku, rtěnku nebo lesk.

Složení

Aloe Barbadensis listová šťáva*, glycerin, kaprylový/kaprinový triglycerid, slída, voda, glyceryl kaprylát, laurát sacharózy, pentylenglykol, kyselina P-anisová, tokoferol, parfém, xanthanová guma, extrakt z kůry Magnolia officinalis, linalool, limonen 77891, CI 77491 *z ekologického zemědělství 72 % organických z celkového počtu 100% přírodní původ celkem

Aloe Vera*, glycerin, triglyceridy kaprylové/kaprinové, slída, voda, glyceryl kaprylát, laurát sacharózy, pentylenglykol, kyselina P-anisová, vitamín E, parfém, xanthanová guma, extrakt z magnólie, oxid křemičitý, limonen, linalool, červený oxid titaničitý, Oxid železa *z ekologického pěstování 72% organický podíl 100% přírodního původu

Obsah 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: