Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Und Gretel tužka na obočí SPRUSSE Taupe 03

540 Kč
Skladem

Přirozeně zdůrazní vaše obočí, intenzivně ho zhustí a sjednotí. Pomocí kartáčku ho skvěle natvarujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oči jsou oknem duše. Dobře upravené obočí jim dává rám a definuje vaši tvář. Přesná tužka SPRUSSE zdůrazní přirozený tvar vašeho obočí nebo ho intenzivně zahustí, aby mělo výrazný vzhled. Malé neravidelnosti v růstu obočí se stanou neviditelnými a způsobí, že váš přirozený look bude opět jednotný. Pomocí kartáčku lze obočí přesně tvarovat a perfektně pracovat barevně propracovat. K dispozici je ve třech přírodních odstínech.

 

Výhody

  • zdůrazní přirozený tvar vašeho obočí
  • intezivně zahustí a vyrovná nedostatky
  • aplikátorem dosáhnete dokonalého tvarování vašeho obočí
  • k dispozici je ve třech odstínech

 

Použití

Položte tužku SPRUSSE naplocho na obočí a bez obav přetáhněte přes obrys, aby se obočí zvětšilo. Pro snížení a skrytí průhlednosti použijte kartáč. Chcete-li přirozeně trochu hustší a mírně tmavší barvu, vložte mezi obočí krátké jemné tahy, které simulují jednotlivé malé chloupky. Poté je skryjte štětcem.

Složení

C10 - 18 Triglycerides, Talk, Titanium Dioxide, Pflanzenöl, Eisenoxidhydrat, Neutralöl, Eisenoxid, Auszug aus Mandeln, Pflanzliches Vitamin E, Sonnenblumenkernöl, Palmitylascorbinsäure, CI 77499, CI 77891, CI 77492, CI 77491.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelky značky Und Gretel věří, že jen ty nejčistší přírodní složky jsou pro nás nejlepší a není důležité jen to, jak dekorativní kosmetika vypadá, ale také, že není škodlivá a toxická. Také věří, že skutečná krása vzniká ve vědomé rovnováze mezi člověkem a přírodou. Proto vybraly pouze ty nejčistší přírodní složky z celého světa, které mohou růst eticky a udržitelně a které jsou v souladu s životním prostředím a naší budoucností. Od avokádového oleje po výtažek z heřmánku až po destilát z šalvěje, všechny ingredience mají v přírodě svůj výživný a léčivý původ. Ty jsou pak kombinovány s nejčistšími minerálními pigmenty a bylinnými změkčovadly a vosky. Značka si dala jediný cíl, pracovat bez toxických a kontroverzních složek používaných ve většině dekorativní kosmetiky kolem nás a v tomto směru nedělala žádné kompromisy. Vyvinula proto řadu vysoce pigmentovaných, dlouhotrvajících barev a luxusních textur s certifikací BDIH, díky nimž všechny produkty voní  stejně dobře, jako vypadají. Každý produkt byl individuálně vyvinut, vylepšen a zdokonalen v dlouhém a pečlivém procesu a testován na celebritách, modelech, přátelích a rodině - nikdy ne na zvířatech.