Přejeme vám krásný Den matek! Doprava zdarma od 2500 Kč.

Und Gretel Jemný štětec na oči DIENEN

620 Kč
Skladem

Štěteček Soft Eye Brush, je plochý a měkký a transformuje bohaté pigmenty stínů Und Gretel do jemného nádechu nebo do intenzivního tónu. 

Skvělý ke stínování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nanesení očních stínů vlastními prsty je nejpřirozenější a nejrychlejší věcí na světě. Ale komu jde o pěkné vystínování, ani ten nejlepší vizážista nemůže bez tohoto šikovného malého pomocníka žít. Představujeme štěteček Soft Eye Brush, plochý, měkký multitasker, který transformuje bohaté pigmenty stínů Und Gretel do jemného nádechu, či do intenzivního tónu.

Je 100% veganský.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelky značky Und Gretel věří, že jen ty nejčistší přírodní složky jsou pro nás nejlepší a není důležité jen to, jak dekorativní kosmetika vypadá, ale také, že není škodlivá a toxická. Také věří, že skutečná krása vzniká ve vědomé rovnováze mezi člověkem a přírodou. Proto vybraly pouze ty nejčistší přírodní složky z celého světa, které mohou růst eticky a udržitelně a které jsou v souladu s životním prostředím a naší budoucností. Od avokádového oleje po výtažek z heřmánku až po destilát z šalvěje, všechny ingredience mají v přírodě svůj výživný a léčivý původ. Ty jsou pak kombinovány s nejčistšími minerálními pigmenty a bylinnými změkčovadly a vosky. Značka si dala jediný cíl, pracovat bez toxických a kontroverzních složek používaných ve většině dekorativní kosmetiky kolem nás a v tomto směru nedělala žádné kompromisy. Vyvinula proto řadu vysoce pigmentovaných, dlouhotrvajících barev a luxusních textur s certifikací BDIH, díky nimž všechny produkty voní  stejně dobře, jako vypadají. Každý produkt byl individuálně vyvinut, vylepšen a zdokonalen v dlouhém a pečlivém procesu a testován na celebritách, modelech, přátelích a rodině - nikdy ne na zvířatech.