KIA CHARLOTTA Lak na nehty - BELIEVE

342 Kč
Skladem

Zamilujte se do nádherných barev a zdravého lesku s novou kolekcí laků na nehty Kia Charlotta! Představujeme vám revoluční řadu laků na nehty, která vás okouzlí svými úchvatnými odstíny a zároveň chrání vaše nehty před škodlivými chemikáliemi. Už žádné kompromisy mezi krásou a zdravím! BELIEVE: Jemný a čirý nude odstín s růžovým podtónem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lak na nehty Kia Charlotta z Basic kolekce.

Laky na nehty Kia Charlotta jsou vyrobeny s ohledem na vaše zdraví a krásu. Díky non-toxic formuli bez škodlivé chemie můžete mít dokonalou manikúru bez obav o poškození nehtů či zdravotních rizik. Navíc, nabízíme širokou paletu barev, které uspokojí každý vkus - od jemných pastelových tónů po výrazné a odvážné barvy.

Kvalitní laky na nehty v nádherných barvách s dlouhou výdrží, formulované jako 15 free, tedy bez 15 nejtoxičtějších složek, které se běžně vyskytují v lacích na nehty.

Kia Charlotta na trh přináší nádherné barvy laků na nehty, které jsou šetrné, bez škodlivé chemie (non toxic formule). Minimalistický design podrhuje perfektní barevnost kolekcí, které značka mění 2x ročně podle období v roce.

Značku a celé její fungování nejlépe vystihuje její motto:“ krása s duší.“

100% Cruelty Free a Vegan

Kia Charlotta miluje zvířata. Laky neobsahují živočišné složky a nesou certifikace společností Peta a Vegan Society.

15 free

Laky na nehty Kia-Charlotta jsou formulovány bez 15 nejtoxičtějších složek, které se jinak běžně vyskytují v lacích na nehty: ftaláty (včetně dibutylftalátu (DBP), diethylhexylftalátu (DEHP)), toluen (také methylbenzen), xylen, kafr, formaldehyd, formaldehydová pryskyřice, ethyltosylamid, trifenylfosfát, kalafunová pryskyřice, organické halogenidy (AOX), parabeny, silikony, vůně, živočišné složky. Laky také neobsahují žádné mikroplasty. Cílem je zdravější složení pro pro planetu i pro nás.

Kvalita

Všechny laky na nehty jsou velmi kvalitní a dodávají zářivé barvy. Výdrží mají až týden (v závislosti na kvalitě nehtů).

Minimalismus

Kromě stálé basic kolekce, Kia Charlotta každoročně uvádí kolekce trendy exkluzivních barev na sezónu jaro/léto a podzim/zima. Cílem je koupit si na sezónu 3 oblíbené barvy v menším balení, které "vylakujete". Ušetříme tak planetu odpadu z nevyužitých laků na nehty.

Použití

Naneste 2-3 tenké vrstvy. Pro maximální výdrž doporučujeme použít také podkladový lak a nadlak. Pro odlakování použijte ideálně 100% Přírodní odlakovač nebo Odlakovací tamponky Kia Charlotta.

Množství

5ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: