Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

PRIMAVERA Vonná směs Relaxed 5 ml

295 Kč
Skladem

PRIMAVERA Vonná směs Relaxed kombinuje účinky jemných zklidňujících olejů z levandule, benzoe a skořicovníku kafrovníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRIMAVERA Vonná směs Relaxed 5 ml

Vůně směsi Relaxed je hřejivá a zklidňující. Oblíbenou levanduli, která je známá pro své zklidňující účinky, doplňuje sladká benzoe a prohřívající plné tóny skořicovníku kafrovníku. Nejedná se tak o typicky levandulovou vůni, ale o důmyslně připravenou kombinaci, která zklidní vaši rozvířenou mysl, povzbudí a zlepší vaši náladu.

Levandule: zklidňuje, zmírňuje napětí
Benzoe: příjemně hřeje, dodává pocit jistoty
Skořicovník kafrovník: stabilizuje

 

Použití

 
3-5 kapek kápněte do aromalampy či difuzéru.

Ingredience

 
levandule jemná bio

benzoe siam

skořicovník kafrovník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."