Máme otevřeno Po - Pá 11 -17 hodin. Těšíme se na Vás :-)

UND GRETEL - dekorativka bez kompromisů

Zakladatelky značky Und Gretel věří, že jen ty nejčistší přírodní složky jsou pro nás nejlepší a není důležité jen to, jak dekorativní kosmetika vypadá, ale také, že není škodlivá a toxická.

Christina Roth působila jako mezinárodně aktivní vizážistka a líčila během své kriéry bezpočet hvězd a osobností z filmu, módy a reklamy. Během svého mnohaletého působení byla opakovaně konfrontována s jediným paradoxem. Toužila líčit přírodními ingrediencemi, přírodní dekorativní kosmetice totiž chyběly silné barvy, jemné textury i výdrž.Intenzivních barev a odpovídající výdrže bylo možné dosáhnout pouze v profesionálním, dekorativním kosmetickém sektoru pomocí kontroverzních přísad a syntetických konzervačních látek. 

Christina, přesvědčená, že obě tvrzení lze kombinovat na základě přírodních ingrediencí, našla v marketingové expertce Stephanii Dettmann perfektní obchodní partnerku. Společně si stanovily cíl vytvořit ty nejkrásnější a nejrozmanitější barvy, transformovat je do luxusních formulací a textur s certifikací BDIH, s použitím nejkvalitnějších ingrediencí, které může nabídnout pouze příroda. Bez syntetické konzervace. Bez chemických přísad. Bez kompromisů.

0450-undgretel-christina-roth-stephanie-dettmann

 

A tak vznikla UND GRETEL, pro kterou Christina se Stephanií vybraly pouze ty nejčistší přírodní složky z celého světa, které mohou růst eticky a udržitelně a které jsou v souladu s životním prostředím a naší budoucností. Od avokádového oleje po výtažek z heřmánku až po destilát z šalvěje, všechny ingredience mají v přírodě svůj výživný a léčivý původ. Ty jsou pak kombinovány s nejčistšími minerálními pigmenty a bylinnými změkčovadly a vosky. Značka si dala jediný cíl, pracovat bez toxických a kontroverzních složek používaných ve většině dekorativní kosmetiky kolem nás a v tomto směru nedělala žádné kompromisy. Vyvinula proto řadu vysoce pigmentovaných, dlouhotrvajících barev a luxusních textur s certifikací BDIH, díky nimž všechny produkty voní  stejně dobře, jako vypadají. Každý produkt byl individuálně vyvinut, vylepšen a zdokonalen v dlouhém a pečlivém procesu a testován na celebritách, modelech, přátelích a rodině - nikdy ne na zvířatech.

 

16641106_749280551892153_1739198084401466370_n

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení