UND GRETEL - dekorativka bez kompromisů

Zakladatelky značky Und Gretel věří, že jen ty nejčistší přírodní složky jsou pro nás nejlepší a není důležité jen to, jak dekorativní kosmetika vypadá, ale také, že není škodlivá a toxická.

Christina Roth působila jako mezinárodně aktivní vizážistka a líčila během své kriéry bezpočet hvězd a osobností z filmu, módy a reklamy. Během svého mnohaletého působení byla opakovaně konfrontována s jediným paradoxem. Toužila líčit přírodními ingrediencemi, přírodní dekorativní kosmetice totiž chyběly silné barvy, jemné textury i výdrž.Intenzivních barev a odpovídající výdrže bylo možné dosáhnout pouze v profesionálním, dekorativním kosmetickém sektoru pomocí kontroverzních přísad a syntetických konzervačních látek. 

Christina, přesvědčená, že obě tvrzení lze kombinovat na základě přírodních ingrediencí, našla v marketingové expertce Stephanii Dettmann perfektní obchodní partnerku. Společně si stanovily cíl vytvořit ty nejkrásnější a nejrozmanitější barvy, transformovat je do luxusních formulací a textur s certifikací BDIH, s použitím nejkvalitnějších ingrediencí, které může nabídnout pouze příroda. Bez syntetické konzervace. Bez chemických přísad. Bez kompromisů.

0450-undgretel-christina-roth-stephanie-dettmann

 

A tak vznikla UND GRETEL, pro kterou Christina se Stephanií vybraly pouze ty nejčistší přírodní složky z celého světa, které mohou růst eticky a udržitelně a které jsou v souladu s životním prostředím a naší budoucností. Od avokádového oleje po výtažek z heřmánku až po destilát z šalvěje, všechny ingredience mají v přírodě svůj výživný a léčivý původ. Ty jsou pak kombinovány s nejčistšími minerálními pigmenty a bylinnými změkčovadly a vosky. Značka si dala jediný cíl, pracovat bez toxických a kontroverzních složek používaných ve většině dekorativní kosmetiky kolem nás a v tomto směru nedělala žádné kompromisy. Vyvinula proto řadu vysoce pigmentovaných, dlouhotrvajících barev a luxusních textur s certifikací BDIH, díky nimž všechny produkty voní  stejně dobře, jako vypadají. Každý produkt byl individuálně vyvinut, vylepšen a zdokonalen v dlouhém a pečlivém procesu a testován na celebritách, modelech, přátelích a rodině - nikdy ne na zvířatech.

 

16641106_749280551892153_1739198084401466370_n