Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Kimmy Candles Sójová svíčka Švestky & Rebarbora 100g

Novinka Tip
Značka: KIMMY CANDLES
249 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
 Tato svíčka vás potěší svěží vůní šťavnaté rebarbory a sladce krémových tónů švestky a hrušky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sójová svíčka Švestky & Rebarbora

Jak voní tato svíčka?

Pokud vás jako první napadne rebarborový koláč, je to správně.:-) Je sladký, ale ne zase moc. Je lahodný a nikdy nevíte, kdy máte dost.

Sójová svíčka Švestka a Rebarbora je neotřelé a zajímavé spojení šťavnatých vůní ovoce. Při zapálení svíčky vás potěší její vyvážené krémově-ovocné aroma.

Hlava: rebarbora 

sladkokyselá

Srdce: broskev, hruška 

ovocná, krémová

Základ: švestka, ostružina 

osvěžující, sladká
 

Co je sójová svíčka?

Myslíte si, že je svíčka jako svíčka? Vypadá nevinně a nikdo jejímu složení nikdy nevěnuje mnoho  pozornosti. V minulosti byly standardem svíčky z včelího vosku, živočišných tuků a rostlinných olejů. Po nástupu ropného průmyslu se tu pak objevili parafínové svíčky, které byly dostupnější alternativou k těmto voskům. Jejich nevýhodou ale je, že pálením levného parafinového vosku se uvolňují toxické, zdraví nebezpečné látky. A tak se v 90. letech minulého století vynalezl vosk sójový, který je získáván ze sójových bobů. Má obrovské benefity, především je z obnovitelných zdrojů, vydrží hořet déle, má čistější hoření a především uvolňuje až o 90% méně sazí.

Výhody

  • pálení svíček je ZDRAVÉ - vosk je ze sójových bobů
  • sójový vosk hoří déle o 50%, než klasicky dostupné svíčky
  • NEJSOU TOXICKÉ - neobsahujÍ jedovaté a zdraví škodlivé látky
  • vůně mají certifikací IFRA, bez ftalátů a parabenů
  • mají bavlněný knot a neobsahují olovo
  • 100% Vegan
  • ručně vyrobeny v České republice
  • doba hoření: 20 hodin
  • hmotnost: 100g 

Jak pečovat o vaši svíčku?

Pokud přejete, aby vám svíčka hořela co nejdéle: vždy před novým zapálením zastřihněte knot na 4-5 mm během pálení nechte vosk roztát až do okrajů, aby vzniklo "jezírko" (může to trvat až 4 hodiny) - důvodem je to, aby se vám nevytvořil tunel, který se bude každým zapálením prohlubovat na knotu se může vytvořit malá černá houbička - zastřihněte ji (bude hořet rovnoměrné)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Kimmy Candles založila Kim Hoangová a je za ní krásný příběh kreativní mladé dámy. Na křižovatce svého života hledala jak obohatit svůj život a proto vyrazila na čtvrt roku do světa hledat samu sebe. Na svých cestách prošla od nejmodernějších měst až po mlhavé jungle i strmé hory. Nakonec jednoho dne skončila na malebném ostrově v knihkupectví v Taipei, kde našla svoji novou vášeň - sójové svíčky.

Nejednalo se o obyčejné svíčky. Byly to kousky umění, které udržíte v jedné dlani, fascinovala ji jak jejich funkčnost, tak i proces tvoření. 

Pokud milujete kvalitní 100% přírodní svíčky, pak vás potěší právě sójové svíčky s esenciálními oleji od Kim. Žádný parafín nebo jiné upravující směsi. Pouze sójový vosk a čisté neředěné esenciální oleje, které si dováží převážně z Francie. Vůně ovlivňují naši náladu i mysl, a proto pro vás Kimmy vytvořila řadu produktů, které vás přenesou zpět časem na vaše oblíbené místo, k milé osobě nebo hezké vzpomínce.