Kimmy Candles Přírodní svíčka Levandule 220g

659 Kč
Skladem

Nádherná relaxační vůně levandule bude hřejivým společníkem pro dlouhé zimní večery.

Svíčka je 100% přírodní, neboť obsahuje pouze sójový vosk a čisté esenciální oleje. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milujete kvalitní a 100% přírodní produkty? Pak vás potěší tyto sójové svíčky s čistými esenciálními oleji. Žádný parafín nebo jiné upravující směsi. Pouze sójový vosk a čisté neředěné esenciální oleje, dovezené převážně z Francie.

Na oleji z levandule v této svíčce Kimmy opravdu nešetřila, její vůně je čistá, lehká, ale zároveň výrazná.

Vůně je relaxační, pomáhá odstraňovat stres, uvolňuje, působí také proti nespavosti a migréně.

Vlastnosti:

  • Svíčka z přírodního sójového vosku
  • Má bavlněný knot
  • 100% přírodní s obsahem čistých esenciálních olejů
  • Dostatečně provoní místnost do 50 m² (malý-střední pokoj, koupelna, chodba)
  • 100% Vegan
  • Ručně vyrobeno v České republice
  • Doba hoření: 50 hodin
  • Hmotnost: 220 g 

Co je sójová svíčka? 

Myslíte si, že je svíčka jako svíčka? Vypadá nevinně a nikdo jejímu složení nikdy nevěnuje mnoho  pozornosti. V minulosti byly standardem svíčky z včelího vosku, živočišných tuků a rostlinných olejů. Po nástupu ropného průmyslu se tu pak objevili parafínové svíčky, které byly dostupnější alternativou k těmto voskům. Jejich nevýhodou ale je, že pálením levného parafinového vosku se uvolňují toxické, zdraví nebezpečné látky. A tak se v 90. letech minulého století vynalezl vosk sójový, který je získáván ze sójových bobů. Má obrovské benefity, především je z obnovitelných zdrojů, vydrží hořet déle, má čistější hoření a především uvolňuje až o 90% méně sazí. Výhody Pálení svíček je ZDRAVÉ - vosk je ze sójových bobů Sójový vosk hoří déle o 50%, než klasicky dostupné svíčky NEJSOU TOXICKÉ - neobsahujÍ jedovaté a zdraví škodlivé látky Vůně s certifikací IFRA, bez ftalátů a parabenů Mají bavlněný knot a neobsahují olovo 100% Vegan Ve skleničce s kokosovým víčkem Ručně vyrobeno v České republice 

Jak pečovat o vaši svíčku?

Pokud přejete, aby vám svíčka hořela co nejdéle: vždy před novým zapálením zastřihněte knot na 4-5 mm během pálení nechte vosk roztát až do okrajů, aby vzniklo "jezírko" (může to trvat až 4 hodiny) - důvodem je to, aby se vám nevytvořil tunel, který se bude každým zapálením prohlubovat na knotu se může vytvořit malá černá houbička - zastřihněte ji (bude hořet rovnoměrné)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: