VOONO Henna FIRE RED

269 Kč
Skladem

Chcete vykouzlit zářivě, sytě rudý červený odstín? Fire Red vykouzlí dokonalý odstín.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voono henna FIRE RED je čistě přírodní rostlinná barva, která dodá vašim vlasům nádherný ohnivý odstín a zanechá je pevné a lesklé. Výborně barví všechny vlasy. Henna neproniká do vlasového vlákna, ale váže se na keratin. Vytváří na něm ochrannou vrstvu, která může opakovaným barvením tmavnout. Výsledný odstín je vždy závislý na původní barvě vlasů. Jestliže nebudete s výslednou barvou vlasů spokojená, můžete proces barvení ihned opakovat. Přírodní henna je k vlasům i pokožce velmi šetrná.

S hennou Vonno nemusíte dělat kompromisy mezi krásou a zdravím.

Vlastnosti

  • čistá přírodní barva bez chemie
  • kryje šediny
  • vyživuje vlasy a pokožku hlavy
  • vlasy regeneruje a posiluje
  • velmi šetrná vhodná pro všechny typy vlasů
  • vegan

Použití

Barvu smíchejte s vodou o teplotě max. 60-90 °C. Vodu přilévejte postupně, dokud nevznikne pasta o hustotě jogurtu. K míchání nepoužívejte kov, který by mohl ovlivnit výsledný odstín bary. Naneste na vlasy, zabalte do igelitu a ručníku, který udrží teplo. Nechte působit 45 – 120 minut podle požadované intenzity odstínu. Po uplynutí času smyjte barvu bez použití šamponu. V následujících dvou dnech může dojít ještě k postupnému ztmavnutí barvy.

Detailní návod k použití najdete v příbalovém letáku. Finální výsledek samozřejmě závisí na vašem předchozím barevném odstínu.

Obsah

100 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: