H&T HERBES ET TRADITIONALS Smrk černý BIO 10 ML

320 Kč
Skladem

Upozorňuje na nahromaděnou únavu a potřebu odpočinku.” “Jakmile se cítíme uzemnění, propojuje nás se zemí a dechem, otevírá, povznáší a povzbuzuje k růstu.” “Je základním olejem pro své protizánětlivé účinky a k uvolnění dýchání.”

Objem: 10 ml

lat. Picea mariana

100% organický, přírodní a chemotypovaný éterický olej

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika: STIMULUJÍCÍ • CENTRUJÍCÍ • HLUBOKÉ PROPOJENÍ S DECHEM

Smrk černý je stovky let považován za lék na dýchací potíže, chřipku, revmatická onemocnění, je součástí medicíny a duchovních praktik severoamerických indiánů. Pryskyřicí si natírali si pokožku, která pomáhala také jako repelent.

Bio éterický olej Smrk černý se tradičně používá pro zotavení a rekonvalescenci, je velmi energizující, dodává vitalitu a vzpruhu v případě velké únavy a vyčerpání.

Svým složením je bohatý na monoterpeny, které mu poskytují protizánětlivé, antiseptické a analgetické vlastnosti. Smrk černý stimuluje mnoho funkcí našeho organismu, pomáhá nám udržet se v dobré kondici a celkově je velmi posilující. Je ideálním prostředkem pro podporu léčby mnoha dýchacích onemocnění, je významný pro své mukolytické a expektorans vlastnosti (rozpuští hlen a napomáhá jeho vykašlávání). S jeho pomocí upravíte reakci těla na prodělaný zánět, umožní zklidnit pocit horkosti a z toho vyplývající zarudnutí.

Použitý v difuzéru působí jako deodorant vzduchu, pročišťuje okolí od nežádoucí mikrobů. Je prokázána jeho aktivita proti různým mikroorganismům, zejména bakteriím Escherichia coli a Staphylococcus aureus. Může být použit k léčbě kožních potíží jako je ekzém a akné. Skvěle tonizuje a pomáhá udržet vzhled zdravé pokožky.

Toto významné tonikum centrální nervové soustavy účinně zklidňuje mysl a duševní stres a současně je i povznášející. Dokáže nás upozornit na potřebu odpočinku, pokud jsme již nahromadili velké množství únavy. Smrk černý má okamžitý uzemňující, stabilizační účinek. Jeho vůně je ideální pro centrování a vyrovnávání. Spojuje se se zemí a dechem, regeneruje do hloubky, aniž by dráždil. Představuje jemný archetyp muže. Má vzestupnou, stoupající energii, představuje růst vzhůru a zvyšuje morální sílu.

z ekologického zemědělství

přírodní složky éterických olejů obsažené v tomto éterickém oleji mohou u citlivých osob představovat riziko alergie, pokud je éterický olej začleněn do kosmetického přípravku (podle 7. dodatku evropské směrnice o kosmetických přípravcích (2003/15 / ES)) Chemické složení: chemotyp a biochemické složení provedené chromatografickou analýzou poskytujeme v pdf formátu pro každou šarži

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: