Přejeme vám krásný Den matek! Doprava zdarma od 2500 Kč.

PRIMAVERA Himalájský cedr 5 ml

230 Kč 4 600 Kč / 100 ml
Skladem

PRIMAVERA Himalájský cedr 5 ml

Éterický olej himalájský cedr má velmi jedinečnou, silně balzámovou a hřejivou vůni. Má silné posilující účinky, a to jak po fyzické, tak psychické stránce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis

Aroma:

Dřevitá, hřejivá, silně balzámová vůně.


Éterický olej z cedru himalájského má velice výraznou vůni, která se dobře míchá s lehčími citrusovými oleji. Sám o sobě je velmi balzámový a hřejivý, až težký. Jeho účinky jsou ale nenahraditelné. Posiluje psychiku, dodává odvahu a výrazně pomáhá při období stresu a vypětí. Velmi zklidňuje a dodává potřebnou motivaci.

Hodí se i pro péči o velmi citlivou, podrážděnou a k zánětům náchylnou pokožku. Lze ho použít i pro míchání olejů proti lupům a svědivé vlasové pokožce. Pomáhá také při problémech se zadržováním vody v těle.

 

Použití

 
Maximálně! 5 kapek na 50 ml základového oleje.
Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku!

Lze použít i do aromalampy či difuzéru (cca 2-5 kapek)

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo.
 
Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem!
 

Ingredience

 
100% Cedrus deodora, Indie
z parní destilace dřeva
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."