H&T HERBES ET TRADITIONALS Kadidlo BIO 5 ML

420 Kč
Skladem

“Kadidlový olej má meditativní, ochranný, očistný a uzemňující charakter.”

“Obrací nás k vnitřnímu životu a dostává nás do kontaktu s Egem.”

“Má pozoruhodné všestranné účinky na pokožku, pomáhá při dýchacích a zažívacích potížích.”

Objem: 10 ml

lat. Boswelia carterii

100% čistý a chemotypovaný éterický olej

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika: OMLAZUJÍCÍ • ENERGIE SVĚTLA • DUCHOVNÍ POCHOPENÍ V NÁS

Kadidlovníky rostou v oblastech, které jsou extrémně suché a zažívají intenzivní sluneční záření. Kadidlový olej se získává z klejopryskyřice, která vytéká z poškozené kůry kadidlovníku pravého a posléze na vzduchu tuhne a tmavne. Tato ztuhlá pryskyřice se nazývá také jako zkrystalizované kapky slunečního světla. Kadidlo tak reprezentuje světlo energetickým způsobem. Starověcí Egypťané používali pryskyřici jako vykuřovadlo, k mumifikaci, jako parfém a kosmetiku i jako oběť bohům. Je jedním ze tří darů narozenému Ježíši.

Boswelia carterii najdeme na vyprahlých půdách Somálska, odkud pochází tento vzácný olej. Je známo více odrůd kadidlovníků, z nichž každý produkuje mírně odlišný typ pryskyřice. Rozdíly v půdě a klimatu vytvářejí ještě větší rozmanitosti a to i v rámci stejného druhu.

Éterický olej z kadidla je jeden z nejúčinnějších olejů používaných na kůži, má pozoruhodné omlazující, ochranné a čistící účinky. Je efektivní při hojení akné, strií a jizev, bércových vředů. Mezi aromaterapeutické výhody patří jeho protizánětlivé účinky, posílení imunity i podpora paměti. Rovněž poskytuje úlevu při zánětech dýchacích cest, jako expektorant pomáhá vykašlávání a chrání sliznice. Steně skvěle působí i na zažívací potíže, urychluje vylučování trávicích šťáv a usnadňuje peristaltiku střev. Užijete jej také karminitivum při plynatosti a zažívacích potížích.

Kadidlový olej má meditativní, posvátný, ochranný, očistný a rozsáhlý uzemňující charakter. Je velmi vhodný pro čištění aurického pole a uzdravení hlubokých ran. Éterický olej z kadidla nám pomáhá přerušit vazby na minulé zkušenosti, pomáhá přijmout nové. Při meditaci a obřadech zpomaluje dýchání, obrací nás k vnitřnímu životu a dostává nás do kontaktu s Egem. Uklidňuje a soustřeďuje naši mysl. Přináší osvobození skrze osvobození Ega.

přírodní složky éterických olejů obsažené v tomto éterickém oleji mohou u citlivých osob představovat riziko alergie, pokud je éterický olej začleněn do kosmetického přípravku (podle 7. dodatku evropské směrnice o kosmetických přípravcích (2003/15 / ES))

 

PRODUKTOVÉ INFORMACE: 

INCI: Boswellia carterii Oleoresin Oil
Botanický název: Kadidlovník pravý, Frankincense
Země původu: Somálsko

Způsob získání: nízkotlaká parní destilace
Část rostliny: pryskyřice
Kvalita: potravinová
Kultivace: divoký sběr

Vůně: dřevitá, pryskyřičná, balzámová, teplá, zemitá, bohatá
Odpovídající temperament: Flegmatik +++, Cholerik +

SLOŽENÍ: 

INCI: 100 % Boswellia carterii Oleoresin Oil, limonene*, linalool*

* přírodní složky éterických olejů obsažené v tomto éterickém oleji mohou u citlivých osob představovat riziko alergie, pokud je éterický olej začleněn do kosmetického přípravku (podle 7. dodatku evropské směrnice o kosmetických přípravcích (2003/15 / ES))

Chemické složení: chemotyp a biochemické složení provedené chromatografickou analýzou poskytujeme v pdf formátu pro každou šarži

  • monoterpeny: alpha-pinene, sabinene, limonene, beta-pinene, myrcene

Objem: 5 ml

Balení: skleněná lahvička z modrého skla, s bezpečnostním uzávěrem a pojistkou pro děti.
Baleno v kartónové krabičce.
Produkty do našeho skladu v ČR cestují přímo od výrobce, z laboratoře Herbes et Traditions.

Skladování: skladujte mimo dosah světla, tepla a na suchém místě, nejvhodněji při stálé teplotě.
Spotřebujte do datumu spotřeby uvedeném na obalu (viz. analýza).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: