Und Gretel Gua Sha - masážní pomůcka na obličej

655 Kč
Skladem

Masážní kámen Gua Sha - liftingový nástroj pro pevnější kontury obličeje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantně mramorovaný kámen Gua Sha z bílého howlitu intenzivně masíruje pleť a zapracovává do ní séra nebo oleje. Stimuluje tím a zlepšuje prokrvení pleti, což pomáhá k redukci otoků i vrásek.

Vlastnosti

  • každý kámen Gua Sha je jedinečný
  • vyrobený z polodrahokamu
  • v elegantní, udržitelné skládací krabici

Materiál, výroba

Každý z kamenů má své vlastní mramorování, protože bílý polodrahokam howlit je broušen a následně krájen na Gua Shu. Konečný tvar je nalakován, vyříznut a zbroušen (jsou možné nepatrné rozdíly ve tvaru), než je Gua Sha po umytí a vysušení finálně upravena. UND GRETEL dodává Gua Shu ve skládací krabici vyrobené z udržitelného materiálu, díky níž ji můžete hygienicky skladovat a převážet.

Zajímavosti

V Číně, zemi původu terapie Gua Sha, je bílý polodrahokam Howlit spojován s úspěchem, štěstím, mírem a vyrovnaností. Gua Sha (vyslovujte Quascha) se skládá ze slov Gua pro "šváb" a Sha pro "červenou". Zatímco v Číně se tento šikovný nástroj používá k léčbě široké škály nemocí, na Západě je metoda známá především v kosmetice pro zapracování prospěšných sér a olejů hluboko do pleti. Každodenní používání Gua Shy optimalizuje krevní oběh a zajišťuje větší pružnost pleti. Pravidelnou masáží lze zmírnit otoky a vrásky a kontury obličeje se zpevní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: