Wild Nutrition Vitamín D pro děti - bonbónky

590 Kč
Skladem

Tuto formu vitamínu D, který poskytuje nezbytnou podporu imunitního systému a pohybového aparátu, si vaše dítě zamiluje. Tyto gumové bonbóny s příchutí bobulí bez cukru obsahují pouze složky z přírodních zdrojů. Jsou tak lahodné, že Vašim dětem zcela nahradí klasické sladkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bonbónky s vitaminem D od Wild Nutrition jsou míchány při pokojové teplotě, takže účinné látky zůstávají zachovány. Tato unikátní formule podporuje imunitní systém a zdravé kosti i zuby dětí, podporuje také správné fungování svalů. Velkou předností je i to, že si děti o tyto bonbónky říkají samy, a vytváří si tak vztah k užívání doplňků v případě, kdy je to potřeba.

Doplněk neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Použitá sladidla jsou přírodního původu a prokazatelně nemají vliv na kazivost zubů. Vhodné i pro vegetariány.

Klíčové benefity

  • Podpora růstu těla - Vitamin D3 přispívá k udržení normálního stavu zubů, kostí, svalů a normálnímu fungování imunitního systému.
  • Překračuje denní dávku doporučenou NHS - podle NHS by všichni dospělí měli v období od října do dubna užívat minimálně 10 µg (400iu) vitaminu D denně. Ve dvou gumídcích najdete 25µg (1000iu).
  • Dobré gumové bonbóny - obsahují pouze sladidla přírodního původu, přísady z přírodních zdrojů a nenajdete v nich želatinu. To vše v kompostovatelném sáčku.

Dávkování

Užívejte 2 bonbóny kdykoliv během dne.

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Obsah balení

60 gumových bonbónů

Složení

Sladidla (maltitolový sirup, steviol-glykosidy ze stévie) -přírodní sladidla, která nejsou založena na glukóze, modifikovaný škrob, vitamin D3® z rostlinných zdrojů (cholekalciferol), kyseliny (kyselina citronová, kyselina jablečná), regulátor kyselosti (citronany sodné), přírodní aroma, glazovací látka (karnaubský vosk) a mrkvový koncentrát.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: