Wild Nutrition Multivitamíny a minerály pro muže

1 050 Kč
Skladem

Přírodní multivitamínový komplex navržený na míru potřebám mužů v produktivním věku, na které působí zátěž zrychlené moderní doby a znečištěného životního prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multivitamíny a minerály pro muže od Wild Nutrition Food-Grown obsahují všechny potřebné mikroživiny, které každý den potřebují muži ve věku do 45 let. Tento do detailu vyladěný doplněk stravy obsahuje směs vitamínů, minerálů, aminokyselin a medicinálních hub, která maximalizuje odolnost, energii a imunitu, přispívá k normální hladině testosteronu, zlepšuje regeneraci svalů a současně eliminuje nedostatky v životním stylu, způsobené špatnou životosprávou, stresem, konzumací alkoholu či znečištěným životním prostředím. 

Doplněk neobsahuje samozřejmě žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Prášek je plněn do rostlinných kapslí, takže je vhodný i pro vegetariány.

Klíčové benefity

  • PODPORA PSYCHIKY - obsažená reishi, hořčík, vitamín B a další živiny podporují jak psychický, jak fyzický wellbeing a současně zlepšují odolnost vůči každodennímu stresu.
  • NORMÁLNÍ HLADINA TESTOSTERONU - zinek přispívá k normální produkci testosteronu, krerý je důležitý pro dobrou energii, regeneraci a růst svalů, spánek, stabilní náladu, imunitu či libido. 
  • IMUNITA - zinek, selen a vitamín C jsou mikroživiny důležité pro normální činnost imunitního systému. Zároveň přispívají k odolnosti těla před škodlivými látkami z ovzduší, alkoholu či cigaret. 
  • OPTIMÁLNÍ ENERGIE - vitamín C podporuje rychlejší zotavení se po cvičení, zatímco hořčík a vápník harmonizují nervovou soustavu a pomáhají bojovat proti syndromu vyhoření. 

Dávkování

Užívejte 2 kapsle kdykoliv během dne.

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Obsah balení

60 kapslí

Složení

Vitamín C a bioflavonoidy obsažené v citrusové dužině, beta-karoten obsažený v mrkvovém koncentrátu, vitamíny a minerály obohacené kvasnice; thiamin, riboflavin, vitamin B6, vitamin B12, biotin, inositol, vitamin D3, niacin, kyselinu pantotenovou, chrom GTF, pro-naturální koenzym Q10, L-methionin, železo, mangan, selen, molybden, jód, kyselina listová (jako přirozeně se vyskytující folát) a vitamin K, žlutý hrách (Pisum Sativum) poskytující vitamin E, Lactobacillus bulgaricus se zvýšeným obsahem vitaminů a minerálů; hořčík, měď, zinek, kyselinu pantotenovou a vápník, kyselina alfa-lipoová, prášek z Cordycepsu sinensis, prášek z houby Reishi, prášek z tepelně upravené hnědé rýže, rostlinná celulóza (obal kapsle).

 

Výživové hodnoty     Obsah ve 2 kapslích Doporučená denní dávka %
Betakaroten 1,5 mg  
Vitamín D3 1,5 μg 30
Vitamín E 5 mg α-TE 42
Vitamín C 30 mg 38
Vitamín K1 100 μg 133
Vitamín B1 1,4 mg 127
Vitamin B2 1,6 mg 114
Niacin 5 mg 31
Vitamín B6 2 mg 143
Kyselina pantotenová 5 mg 83
Kyselina listová 60 μg 30
Vitamín B12 1 μg 40
Biotin 45 μg 90
Vápník 120 mg 15
Hořčík 56,3 mg 15
Železo 3 mg 21
Zinek 4 mg 40
Měď 0,5 mg 50
Jód 20 μg 13
Mangan 1 mg 50
Selen 100 μg 182
GFT Chrom 50 μg 125
Molybdenum 10 μg 20
Bioflavonoidy 3mg  
Kyselina alfalipoová 20 mg  
Inositol 10 mg  
Reishi prášek 100 mg  
Cordyceps sinesis prášek 200 mg  
L methionin 10 mg  
Coenzym Q10 0,4 mg  
Energie, tuky, bílkoviny, sacharidy N/A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: