Wild Nutrition Multivitamínový komplex pro děti

590 Kč
Skladem

Doplněk stravy, který poskytuje mikroživiny, které malé děti ke svému růstu a správnému vývoji potřebují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multivitamínový komplex pro děti od Wild Nutrition poskytuje důležitou nutriční podporu, kterou ti nejmenší potřebují pro normální psychický i fyzický vývoj, růst kostí i zubů a funkční imunitní systém. Tento suplement je vhodný pro každodennímu užívání pro děti od 3 let. Neobsahuje samozřejmě žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty či barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Prášek je plněn do rostlinných kapslí, takže je vhodný i pro vegetariány.

Klíčové benefity

  • PODPORA KOSTÍ A ZUBŮ - obsažený vitamín D, zinek, vápník a hořčík fungují jako podpora rostoucích a rozvíjejících se kostí a zubů u malých dětí i dospívajících. Tyto mikroživiny jsou obzvláště důležité pro ty děti, které jsou v jídle hodně vybíravé.
  • ROZVOJ MOZKU A NERVOVÉ SOUSTAVY -  vitamíny z řady B, zinek a hořčík podporují stabilní náladu těch nejmenších a normální kognitivní vývoj. Podporují také schopnost soustředění a paměť.
  • NORMÁLNÍ RŮST A VÝVOJ - obsažené železo je důležité pro tvorbu červených krvinek a optimální energii. Jód je nezbytný pro vývoj vašich nejmenších a vitamín C dodává energii a podporuje činnost imunitního systému.
  • OPTIMÁLNÍ IMUNITA - černý bez, vitamín E a selen fungují jako nezbytná podpora imunitního systému, a to nejen v obdobích se zvýšenou zátěží.

Dávkování

Děti ve věku 3-5 let: 1 kapsle denně. Děti ve věku 5-11 let: 2 kapsle denně. Kdykoliv během dne.

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Obsah balení

60 kapslí

Složení

Vitamín C a bioflavonoidy obsažené v citrusové dužině, beta-karoten obsažený v mrkvovém koncentrátu, vitamíny a minerály obohacené kvasnice poskytující: vitamín D3, thiamin, riboflavin, vitamín B12, niacin, vitamín K, vitamín B6, železo, GTF chrom, mangan, biotin, jód a selen, žlutý hrách (Pisum Sativum) poskytující vitamín E, vitamíny a minerály obohacené Lactobacillus bulgaricus poskytující; Kyselinu pantotenovou, zinek, měď a hořčík, Lithothamnion Calcareum dodávající vápník, extrakt z černého bezu, prášek z hnědé rýže tepelně zpracovaný, rostlinná celulóza (obal kapsle)

 
Informace o výživových hodnotách  Obsah ve 2 kapslích Doporučená denní dávka %
Betakaroten 0,76 mg  
Vitamín D3 2,7 μg 54
Vitamín E 1 mg α-TE 8
Vitamín C 30 mg 38
Vitamín K1 9 μg 12
Vitamín B1 0,18 mg 16
Vitamin B2 0,22 mg 15
Niacin 2,4 mg 15
Kyselina pantotenová 1,3 mg 22
Vitamín B6 0,18 mg 13
Vitamín B12 1 μg 40
Biotin 10 μg 20
Vápník 120 mg 15
Hořčík 30 mg 8
Železo 2,2 mg 16
Zinek 5 mg 50
Jód 15 μg 10
Měď 0,08mg 8
Mangan 0,28 mg 14
Selen 13,5 μg 25
GFT Chrom 10 μg 25
Bioflavonoidy 1,6 mg  
Bezový extrakt 2,5 mg  
Energie, tuky, bílkoviny, sacharidy N/A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: