Wild Nutrition Probiotikum pro dospělé Multi Strain

1 170 Kč
Skladem

Obnovte prospěšné střevní bakterie pomocí probiotického přípravku se speciální účinnou formulací s 30 miliardami probiotických bakterií v jedné dávce. Pro rovnováhu trávení, imunitu a celkovou tělesnou pohodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vícekmenové biotikum pro dospělé Wild Nutrition Multistrain poskytuje dokonalou podporu střevnímu mikrobiomu. Souvislost mezi normálně fungujícími střevy, rovnováhou trávicího traktu, imunitou a náladou je již prokázána mnoha výzkumy. Moderní strava však často postrádá bakterie, které potřebujeme právě k podpoře tohoto vnitřního ekosystému. 

Biotikum obsahuje osm kmenů různých prospěšných bakterií, mezi něž patří Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus bulgaricus a Enterococcus faecium. Skvěle se hodí nejen pro zotavení po užívání léků (zejména antibiotik), ale i jako podpora a prevence v obdobích se zvýšenou zátěží. Doplňuje prospěšné bakterie v těle, které se běžně ztrácejí právě po užívání léků nebo při vyšším příjmu alkoholu, kofeinu či cukru.

Tento doplněk stravy neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Prášek je plněn do rostlinných kapslí, tudíž je vhodný i pro vegetariány.

Klíčové Benefity

  • Poskytuje 30 miliard živých bakterií.
  • Odolnost vůči žluči a žaludečním kyselinám - kapsle jsou odolné vůči žaludečním a žlučovým kyselinám, takže střeva dostanou všech osm živých kmenů bakterií.
  • Formulováno zakladatelkou - Henrietta Nortonová získala optimální kombinaci osmi živých bakterií, které nevyžadují chlazení a zároveň jsou známé svou kvalitou a stabilitou.
  • Food-Grown® - průkopnická metoda Food-Grown® napodobuje přírodu spojováním živin při nízkých teplotách do skutečných potravin. Zachovává tak to nejlepší z celých rostlin, navíc ve stravitelné formě, kterou tělo snadno rozpozná a využije.

Dávkování

1 kapsle denně, před jídlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění

Pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem.Doporučujeme užívat doplňky stravy minimálně 2 hodiny po užití jakýchkoli léků.Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte, pokud je těsnění porušeno.

Obsah balení

30 kapslí

Složení

Směs živých bakterií (Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus casei, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium longum, kukuřičný škrob), tepelně upravená hnědá rýže v prášku a rostlinná celulóza (obal kapsle).

Nutriční informace 1 kapsle poskytuje zaručených 30 miliard CFU (3x10 10) bakterií, které se skládají z:
Lactobacillus casei 7.5
Lactobacillus rhamnosus 4.5
Streptococcus thermophilus 3
Bifidobacterium breve 0.75
Lactobacillus acidophilus 1.5
Bifidobacterium longum 0.75
Lactobacillus bulgaricus  9
Enterococcus faecium
 3
Energie, tuk, bílkoviny, sacharidy  N/A

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: