Wild Nutrition KSM-66 Ašvaganda Plus

720 Kč
Skladem

Efektivní kombinace organické ašvagandy a přírodního hořčíku přispívá k psychické i fyzické odolnosti organismu. Za výrobou tohoto produktu stojí 12 let výzkumu a vývoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Food-Grown KSM-66 Ašvaganda Plus od značky Wild Nutrition obsahuje certifikovanou, klinicky testovanou KSM-66® ašvagandu v bio kvalitě, která pochází z farmy s organickými bylinami v jižní oblasti Indie. Po sklizni je následně šetrně extrahována pomocí průkopnického, tzv. „zeleného extrakčního procesu“ (bez použití alkoholu), který poskytuje jedinečnou a vyváženou formulaci z celé rostliny. Obsažený hořčík je kompletně přírodní a získán z probiotických bakterií.

Tento doplněk můžete užívat buď ráno jako podporu v psychicky nebo fyzicky náročném dni, anebo večer pro podporu intenzivnějšího odpočinku a hlubokého, klidného spánku. Neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Prášek je plněn do rostlinných kapslí, takže je vhodný i pro vegetariány.

Klíčové benefity

  • PSYCHICKÁ I FYZICKÁ POHODA - KSM 66 ašvaganda podle 11 nezávislých studií slouží jako podpora při  úzkosti, depresi či stresu. Pomáhá optimalizovat paměť, imunitu, kognitivní funkce, výdrž ve sportu a následnou rekonvalescenci i libido.
  • HORMONY - podporuje normální libido, přispívá k harmonizaci hladiny testosteronu u mužů a normální produkci spermií a taktéž pomáhá k vyvážené hladiny hormonů u žen.
  • FYZICKÁ AKTIVITA - podporuje sportovní výkon a vytrvalost díky tomu, že pomáhá svalové síle a zotavení - je proto vhodná i v případě, že máte fyzicky náročnou práci nebo koníček.

Dávkování

2 kapsle denně 

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se užívat, pokud podstupujete in vitro oplodnění, jakékoliv jiné umělé oplodnění, anebo zmrazení vajíček.  Naopak je tento doplněk vhodný při přípravě na přirozené početí. Užívání ašvagandy se nedoporučuje v těhotenství. V období kojení je naopak vhodná pro podporu regenerace po porodu, pro podporu normální hladiny postnatálních hormonů a posílení organismu po nocích beze spánku.

Obsah balení

60 kapslí

Složení

KSM-66® Ashwagandha extrakt (organický), Lactobacillus bulgaricus obohacený o minerály a dodávající hořčík, tepelně upravená hnědá rýže v prášku, rostlinná celulóza (obal kapsle).

Výživové hodnoty Obsah ve 2 kapslích Doporučená denní dávka %
Hořčík 30mg 8
extrakt z ašvagandy KSM-66®, bio 500.00 mg
Energie, Tuky, Bílkoviny, Sacharidy N/A
 

mg = miligram

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: