Wild Nutrition Komplex na podporu kostí a zubů

960 Kč
Skladem

Širokospektrální komplex s obsahem živin, které jsou důležité pro normální stav kostí, zubů i kloubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento komplex od Wild Nutrition obsahuje veškeré živiny, které naše tělo potřebuje pro normální funkci pohybového aparátu. Jeho užívání je velmi vhodné zejména v zátěžových obdobích, kdy tělo potřebuje extra nutriční podporu, jako například kojení, menopauza nebo období růstu u malých dětí.

Doplněk stravy neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Prášek je v rostlinných kapslích, takže ho mohou užívat i vegetariáni.

Klíčové benefity

  • KLOUBY I KOSTI V KONDICI - podporuje optimální činnost pohybového aparátu a funguje také jako podpora při onemocněních kloubů a kostí, jako je osteoporóza či osteopenie. Díky boswelii, která se v Ajurvédě používá již od pradávna, podporuje zdraví kloubů, které jsou velmi namáhány.
  • PODPORA ZDRAVÝCH SVALŮ - vápník, hořčík a vitamín D podporují zdravou funkci svalů.
  • PRO PEVNÉ KOSTI - intenzivní nutriční podpora pro efektivní regeneraci kostí a normální tvorbu kostní hmoty.
  • PODPORA ZUBŮ - extra výživná podpora pro ty, kteří ji nejvíce potřebují, tedy kojící ženy, děti ve vývoji, ženy v menopauze apod. 
  • PODPORA IMUNITY - v případě, že naše tělo utrpí zranění, je potřeba zdravé imunity, aby bylo vyléčeno, proto tento komplex obsahuje Vitamín D a Selen, které imunitu podporují.

Dávkování

Užívejte 3-4 kapsle kdykoliv během dne.

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Obsah

90 kapslí

Složení

Vitamín C a bioflavonoidy obsažené v citrusové dužině, kvasnice obohacené o vitamíny, vitamín D3, vitamín B12, vitamín K a kyselinu listovou, kvasnice obohacené o minerály, bór, mangan, molybden a selen, mořská voda dodává hořčík, Lactobacillus bulgaricus obohacený o minerály, měď a zinek, Lithothamnion Calcareum dodávající vápník, bambusový extrakt dodávající křemík, extrakt z boswellie, rostlinná celulóza (obal kapsle). 

Výživové hodnoty    Obsah ve 3 kapslích Doporučená denní dávka %
Vitamín D3 10μg 200
Vitamín C 30 mg 38
Vitamín K 50μg 67
Folát 100 μg 50
Vitamin B12 5 μg 200
Vápník 150 mg  38
Hořčík 150 mg 19
Měď 0,25 mg 40
Zinek 5 mg 25
Mangan 0,5 mg 50
Selen 40 μg 25
Molybden 8 μg 73
Bór 3 mg 16
Křemík 80 mg  
Boswelie extrakt 100 mg  
Bioflavonoidy 3 mg  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: