Wild Nutrition Komplex na podporu energie Food-Grown®

850 Kč
Skladem

Komplex obsahující vitamíny a minerály pro podporu energie. Speciálně formulovaný pro správný energetický metabolismus, energii, redukci únavy, podporu tvorby antioxidantů, mentální a kognitivní schopnosti.

Nahrazuje B komplex od Wild Nutrition.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sofistikovaná směs živin, včetně kompletního souboru aktivních a přirozeně metylovaných vitaminů skupiny B, to je doplněk stravy Wild Nutrition Komplex na podporu energie Food-Grown®. Funguje jako podpora imunitního systému, štítné žlázy, hormonů a kognitivních funkcí. Na rozdíl od rychlé kofeinové vzpruhy přispívá k uvolňování energie v průběhu celého dne.

Přípravek samozřejmě neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Prášek je plněn do rostlinných kapslí, takže je vhodný i pro vegetariány.

Klíčové živiny a benefity

  • Udržování hladiny energie - vitamíny B1, B2, B6, B12 a folát společně podporují normální energetický metabolismus. Kyselina pantotenová přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.
  • Podporuje zdravý imunitní systém - zinek, foláty a vitamin C přispívají k normální funkci imunitního systému, který může při narušení ovlivnit zdravý energetický metabolismus.
  • Podporuje zdravou štítnou žlázu a hormony - hormonální změny mohou ovlivnit energetické zásoby regulované štítnou žlázou. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity, zatímco jód podporuje normální funkci štítné žlázy.
  • Podporuje zdraví kognitivních funkcí a psychiky - únava se neblaze podepisuje na naší psychické pohodě a kognitivních schopnostech. Niacin (B3) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a normální psychické funkci. Pomáhá také snižovat míru únavy a vyčerpání. Kyselina pantotenová (B5) přispívá k normální mentální činnosti.

Dávkování

2 kapsle denně kdykoliv během dne. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Užívejte s jídlem nebo bez. Doplňky jsou vyrobeny z jídla, takže je nemusíte přijímat s jídlem. 

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte, pokud je těsnění víčka porušeno.

Obsah balení

60 kapslí

Lze kombinovat

se všemi produkty Wild Nutrition. Skvěle se doplňuje s:

Podpora ženské plodnosti - Wild Nutrition

Podpora mužské plodnosti - Wild Nutrition

Komplex na podporu kojení - Wild Nutrition

Botanický komplex pro období menopauzy - Wild Nutrition

Multivitamín pro dospívající dívky - Wild Nutrition

Multivitamín pro dospívající chlapce - Wild Nutrition

Složení

Prášek z lithothamnia calcareum (červené řasy) poskytující vápník, živinami obohacené kvasnice - poskytující: niacin, vitamín B6, železo, inositol, cholin, mangan, riboflavin, kyselinu listovou [jako přirozeně se vyskytující folát], jód, thiamin, biotin a vitamín B12, čištěná mořská voda - poskytující hořčík, rostlinná celulóza (obal kapsle), živinami obohacený Lactobacillus bulgaricus - poskytující zinek a kyselinu pantotenovou, živinami obohacený citrusový odpad - poskytující vitamín C a bioflavonoidy, alfa-lipoová kyselina, fermentovaný rostlinný L-methionin a tepelně upravený prášek z hnědé rýže (pro vyrovnání kapsle).

Informace o výživových hodnotách Množství ve 2 kapslích Doporučená denní dávka %
Thiamin (Vitamin B1) 1.4mg 127
Riboflavin (Vitamin B2) 1.6mg 114
Niacin 18mg 113
Kyselina pantothenová 10mg 167
Vitamin B6   714
Kyselina listová 100μg 50
Vitamin B12 2.5ug 100
Biotin 20μg 40
Vitamin C 30mg 38
Vápník 120mg 15
Hořčík 80mg 21
Železo 2.5mg 18
Jód 100μg 67
Zinek 10mg 100
Mangan 1mg 50
Cholin 10mg  
Inositol 10mg  
Methionin 25mg  
Kyselina lipoová 100mg  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: