Wild Nutrition Balance Multi Nutrient

935 Kč
Skladem

Tento komplex živin a bylin byl vyvinut speciálně pro ženy, které prožívají náročnější období - zvýšenou stresovou zátěž, na zotavení po vyhoření apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Food-Grown Balance Wild Nutrition Multi Nutrient obsahuje vyšší dávky klíčových živin, mezi něž patří hořčík nebo vitamíny z řady B, a dále je obohacen o kombinaci vitálních hub, které poskytují podporu v náročnějších obdobích a podporují návrat těla k rovnováze. Tento komplex neobsahuje všechny živiny, které každý den potřebujeme, jako je tomu u Daily Multi Nutrients. Nejedná se tedy o multivitamín pro každý den, ale jeho účelem je podpora intenzivní regenerace, stabilizování hladiny energie, podpora normální spánkové vzorce a zklidnění nervového systému. Právě to z něj činí ideální doplněk pro krátkodobé užívání v náročnějších obdobích života.

Doplněk neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva, cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu ani lepek. Prášek je plněn do rostlinných kapslí, takže je vhodný i pro vegetariány.

Klíčové benefity

 • IMUNITA - komplex obsahuje vyšší dávky vitamínu D (2.5 μg v jedné dávce) a vitamínu C (7mg v jedné dávce), což jsou vitaminy nezbytné pro správnou funkci imunitního systému. Synergicky se podporují s obsaženými vitálními houbami a výtažkem z černého bezu.
 • ENERGIE - jak hořčík, tak vitamín B6 jsou důležité pro stabilní hladinu energie, zatímco vitální houba reishi podporuje odolnost organismu.
 • METABOLISMUS - obsažený chrom je živina nezbytná pro normální hladinu cukru v krvi. Podporuje správnou činnost štítné žlázy, rovnováhu ženských hormonů či normální metabolismus.

Klíčové složky

 • JÓD - je nezbytný pro normální funkci štítné žlázy a optimální metabolismus.
 • VITÁLNÍ HOUBY - Maitake a Reishi podporují fyzickou odolnost organismu.
 • KYSELINA PANTOTENOVÁ (VITAMÍN B5) - podporuje správnou činnost nervové soustavy.
 • CHROM - pomáhá udržet optimální hladinu cukru v krvi.
 • VITAMÍNY SKUPINY B - jsou důležité pro normální činnost nervové soustavy a stabilní hladinu energie.
 • HOŘČÍK - podporuje zklidnění nervové soustavy.
 • VITAMÍN D A ZINEK - jedná se o mikroživiny důležité pro správnou funkci imunitního systému a stabilní hladinu energie.
 • BETAIN CHLORID - podporuje tvorbu žaludečních šťáv a přispívá k normálnímu trávení.

Dávkování

Užívejte 3 kapsle denně.

Upozornění

Pokud užíváte léky, podstupujete nebo jste prodělali hormonální léčbu nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy, neobsahuje totiž formulaci živin, které ženské tělo v tomto náročném období potřebuje. Obsahuje betain a neměl by se proto užívat s H2 blokátory či inhibitorem protonové pumpy (ty totiž redukují množství kyseliny v  žaludku) nebo pokud jste měli v minulosti vředy. 

Obsah balení

90 kapslí

Složení

Vitamín C a bioflavonoidy obsažené v citrusové dužině, kvasnice obohacené o vitamíny a minerály, které poskytují: thiamin, riboflavin, vitamín B6, vitamín B12, vitamín D3, GTF chrom, železo, niacin, molybden, jód, biotin, kyselinu listovou (jako přirozeně se vyskytující folát) a zinek, Lactobacillus bulgaricus obohacený o vitamíny a minerály; hořčík, kyselinu pantotenovou a zinek, betain hydrochlorid, prášek z organické červené řepy, prášek z hub Maitake, prášek z hub Reishi, prášek z tepelně upravené hnědé rýže, rostlinná celulóza (obal kapsle).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: