Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

PRIMAVERA Aroma ventilátor FLOWER

Novinka
Značka: PRIMAVERA
1 570 Kč
Skladem

Nový aromadifuzér na principu ventilátoru provoní i velkou místnost a navíc září krásnými barvami. S květem života pro ještě více energie a vůně pro váš domov.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květinový difuzér FLOWER používá princip ventilace vzduchu k tomu, aby provoněl až 50 m2. Díky měnícímu se spektru barev a krásné mřížce se symbolem života, vytváří také harmonizující světelné efekty a vnáší do domu více energie.

Ventilátor nepoužívá vodu, proto se hodí i  všude tam, kde nechcete zvlhčovat vzduch. Hodí se do obývacího i dětského pokoje, stejně jako do ordinace, šatny, koupelny nebo na recepci. Neúnavně pracuje až 2 hodiny a potom se vypne. Uvolňuje vůni beze změny, a tak si ji užijete přesně tak, jak voní z lahvičky PRIMAVERA.

Tento ventilátor jednoduše zapojte do zásuvky. Dovnitř vložte filtr s textilní vložkou, nakapejte na textílii asi 2-3 kapky. Vložte mřížku a tlačítkem uveďte do provozu. 

Pak už si jen nerušeně užívejte působení vůně a barevné terapie.

 

Použití
  • Tento ventilátor jednoduše zapojte do zásuvky.
  • Dovnitř vložte filtr s textilní vložkou (součástí balení jsou 2 ks), nakapejte na textílii asi 2-3 kapky éterického oleje PRIMAVERA.
  • Vložte kovovou mřížku k přikrytí filtru.
  • Tlačítkem po pravé straně uveďte do provozu. Umožňuje až 2 hod nepřetržitého provozu.
  • Provoní 50 m2.
  • Světlo a barvy lze vypnout neboměnit tlačítlkem po levé straně.
Difuzér je jemně slyšet, asi jako malý větráček.
Ingredience

Plast bez BPA 
Bio textílie
Nerez
Bez sonické technologie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."