Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

PRIMAVERA Aroma difuzér WOODY

2 490 Kč
Skladem

Milovníky přírodních materiálů uspokojí nový aromadifuzér WOODY, složený ze dřeva a skla, který v místnosti nepřehlédnete. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá oleje na extrémě malé mikročástice, zvlhčuje a ionizuje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný světelný objekt, který střídá 7 barev a uvolňuje vůni - to je náš nový aroma difuzér WOODY. Má několik programů a pustit ho tedy můžete na 1,2,3 a nebo 4 hodiny. 

Woody je tichý. Pracuje na bázi sonického principu. Je vhodný a bezpečný pro každodenní domácí provoz. Provoní cca 30m2.

 

Použití
Nádobku na vodu naplňte studenou vodou. Do nádobky se vejde  120 ml. Přidejte 3-4 kapky éterického oleje Primavera z parní destilace nebo lisování. 

Do difuzéru používejte výhradně éterické oleje PRIMAVERA, v případě použití méně kvalitních olejů hrozí zanesení ionizačního čipu a poškození funkcí.

Jak čistit difuzér? Naneste na navlhčený hadřík trochu octu, vytřete vnitřek difuzéru a vypláchněte. Provádějte alespoň jednou za měsíc.
Složení

Plast, dřevo, sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."