Balíček Dr.Hauschka „Ranní ptáče“

Snímek obrazovky 2018-10-29 v 15.44.44Snímek obrazovky 2018-10-29 v 15.44.51Čistit, posilovat a pěstit – v souladu s těmito třemi základními pilíři úspěšné péče o pleť nabízí limitovaná dárková edice Pleťový čistící krém, Pleťové tonikum a Růžový denní krém, který je určen pro normální, suchou a citlivou pleť.

Návod k použití:

  1. Čistící krém používejte ráno a také večer po odlíčení pleti. S pečlivě vybranými výtažky z heřmánku, měsíčku, třezalky a úročníku zanechává pleť čerstvou a oživenou. Váže nečistoty, hloubkově čistí pokožku a zároveň udržuje její hodnotu pH v rovnováze. Pro maximální účinky postupujte dle návodu. Navlhčete obličej teplou vodou a cca 1 cm krému rozmíchejte v navlhčených dlaních.
    Aplikujte postupným a lehkým vtlačováním do pokožky směrem shora dolů a ze středu směrem do stran. Neroztírejte!!! Postupné jemné vtlačování opakujte několikrát s opět navlhčenými dlaněmi, v oblasti nosu pracujte pomocí špičky prstů. Smyjte teplou vodou a na závěr opláchněte obličej krátce studenou vodou. Při citlivé pleti používejte na závěr vodu vlažnou.
  2. Pleťové tonikum: pleťové tonikum podporuje a podněcuje funkce pokožky a zároveň posiluje její látkovou přeměnu, reguluje objem vazivového vlákna a dodává pleti růžový a oživený vzhled. Výtažky z úročníku a vilínu revitalizují pokožku a podporují její pružnost. Při pravidelném používání podporuje Tonikum eliminaci toxinů a zjemňuje póry. Pleťové tonikum je základní pěstící přípravek a není určeno k dočišťování pleti. Během noci jeho tekutá konzistence umožňuje pokožce, aby mohla volně dýchat, zbavovat se toxinů a plně se zregenerovat. Aplikujte pomocí rozprašovače ráno a večer po čištění pleti Čistícím krémem na obličej krk a dekolt. Aplikujte přímo na pokožku bez použití tamponu. Pleťové tonikum je pěstící přípravek a po jeho aplikaci navečer, vyjma Nočního séra, již žádný krém nepoužívejte.
  3. Růžový denní krém: hydratační a zároveň výživný krém s jemnou vůní růží podporuje regeneraci pokožky, zjemňuje zčervenalé skvrny a je vhodný při výskytu kuperózy a rozšířených žilkách. Zároveň činí podkožní vrstvu hedvábně hebkou. Růžový krém uchovává ochranný lipidový plášť pokožky v rovnováze a může se používat po celý rok, kdy v podzimním a zimním období navíc dodává ochranu před chladem. Růže, královna květin, má výjimečné vyrovnávající vlastnosti. Její vzácný olej obsahuje důležité, lehce vstřebatelné výživné látky. Extrakt z růžových šípků má harmonizační účinky, výtažky z okvětních lístků růže vypínají pleť a růžovývosk chrání před vysoušením. Tvářičky jako růžičky: Růžový krém také slouží jako ideální ochranný a hydratační krém při péči o dítě.

Cena: 798 Kč

Vánoční balíčky Dr.Hauschka objednávejte zde:

Nebo využijte tento formulář

Napište nám, o jaké balíčky Dr.Hauschka máte zájem.

Nevyplňujte toto pole: