Balíček Dr.Hauschka „Darujte něhu“

Snímek obrazovky 2018-10-29 v 15.24.27Snímek obrazovky 2018-10-29 v 15.41.19Dárková sada obsahuje tři vysoce luxusní pěstící tělové balzámy, které pohladí nejen na těle, ale i na duši.

Balíček obsahuje:

Harmonizující balzám Růže (30 ml) - luxusní vůně a bohatá péče. Růžový balzám harmonizuje, chrání a zklidňuje suchou a zároveň citlivou pokožku. Éterické oleje z růže damašské, růžový vosk, výtažky z okvětních lístků růže, mandlový a jojobový olej, propolis a zejména výtažky z kdoulových semínek se svými intenzivně pěstícími vlastnostmi, zvyšují pružnost pokožky. Růžový balzám je ideální i pro péči o jemnou dětskou pokožku a při tendenci k zrohovatění a podráždění. Hydratuje a zjemňuje pokožku celého těla a dodává hebkost a tepelnou ochranu.

Uvolňující balzám Levandule se Santalem (30 ml) - svěží a zároveň elegantní levandulové aroma tělového balzámu uvolňuje naši mysl a hřejivě hedvábná vůně santalového dřeva nás uzemňuje a dodává rozvážnost. Díky zklidňujícím vlastnostem tělového balzámu získává i naše pokožka opět svoji přirozenou rovnováhu. Výtažky z meduňky a šťavelu mají celkově harmonizující účinek na naši pokožku a vysoce hodnotné oleje z makadamových ořechů, meruňkových jader a avokáda posilují její obranyschopnost vůči vnějším vlivům. Tělový balzám Levandule Santal intenzivně pěstí a ponechává naši pokožku sametově hebkou a pružnou.

Výživný balzám Mandle (30 ml) - vydatný tělový balzám unáší naše smysly do jižních krajin, kde kvetoucí mandle hlásají začátek jara. Tato teplá a smyslná vůně nás zahalí do něžného květinového pláště, který brzy na to rozvine svou sílu pravého italského léta. Zároveň působí mandle jako obzvlášť významná pěstící složka: jemný olej lisovaný
z mandlových jader totiž intenzivně vyhlazuje a zjemňuje naši pokožku. Výtažky z třezalky zklidňují projevy podráždění a úročník dodává suché, citlivé pokožce rovnováhu. Naše pokožka bude opět pružná a hebká. Oleje z avokáda, makadamových ořechů a olivovníku působí posilujícími a ochrannými účinky, přičemž výtažky z kdoule a ibišku dodávají pokožce dostatečnou vláhu. Výsledkem je hladká, pěstěná pokožka, ve které se cítíme dobře.

Cena: 395 Kč

Vánoční balíčky Dr.Hauschka objednávejte zde:

Nebo využijte tento formulář

Napište nám, o jaké balíčky Dr.Hauschka máte zájem.

Nevyplňujte toto pole: