Balíček Dr.Hauschka „Darujte jemnost“

Dr.Hauschka Darujte jemnostLimitovaná dárková sada věnována péči o ruce nabízí oblíbený Krém na ruce Dr.Hauschka, Nimbový olej v tužce pro péči o nehty a leštící pilník, který piluje, jemně vyrovnává nedokonalosti a nehty zanechá krásně lesklé.

Návod k použití:

  1. Krém na ruce: každodenní péče obzvlášť vhodná pro suchou, citlivou a namáhanou pokožku. Pečlivě vybrané výtažky a cenné rostlinné vosky regulují vlhkost pokožky, regenerují a vytváří ochranu před vnějšími vlivy. Krém je vhodný i k ošetření hrubší pokožky loktů a stehen. Vzhledem k výborné roztíratelnosti je velmi vydatný, rychle se vstřebává a dodatečně nemastí. Chrání pokožku rukou a udržuje přirozenou hodnotu pH. Rozetřete nebo vmasírujte menší množství krému několikrát během dne do pokožky.
  2. Nimbový olej na nehty v tužce: podporuje zdravý růst a pevnost a napomáhá zesílit měkké, třepivé a lámavé nehty. Praktický tužkový aplikátor máte kdykoliv a kdekoliv při ruce. Výměnné hroty umožňují přesné dávkování a speciální tvar víčka je vhodný pro úpravu nehtové kůžičky. Aplikujte ráno a večer na nehty a nehtové lůžko.

Cena: 485 Kč

Vánoční balíčky Dr.Hauschka objednávejte zde:

Nebo využijte tento formulář

Napište nám, o jaké balíčky Dr.Hauschka máte zájem.

Nevyplňujte toto pole: