PRIMAVERA Aromakámen LOTUS FLOWER

575 Kč
Skladem

Aromakámen ve tvaru lotosu, který umožňuje vůním rozkvést.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V tradici Dálného východu symbolizuje vonný lotosový květ čistotu srdce, inspiraci, nové začátky a kreativitu. Při západu slunce zavírá svůj květ a přes noc se potápí pod hladinu vody. V časných ranních hodinách se znovu zvedne z vody a rozvine voňavou nádheru svých jemných okvětních lístků.

Jemný vonný kámen lotosového květu, inspirovaný kvetoucí magií přírody, přináší do našich obytných prostor kouzlo nových začátků. Něžná květina, ovoněná několika kapkami vaší oblíbené vůně, vytvoří doma skutečně kvetoucí vůni a vyzve vás ke smyslnému zastavení.

Vonný kámen vyrobený z vysoce kvalitní sádry s otevřenými póry s propracovaným květinovým designem je ozdobným prvkem každého obývacího pokoje, ložnice či pracovního prostoru. Deska z přírodního bukového dřeva z trvale udržitelného lesního hospodářství doplňuje vonný kámen svou jemnou křivkou a dělá ho ještě brilantnějším v kontrastních barvách.

Výrazná vonná květina je ideální pro provonění malých místností. Přináší příjemnou vůni při práci, slouží jako relaxační útočiště na nočním stolku nebo jakožto voňavá dekorace podpoří příjemnou atmosféru našich obytných prostor.

Použití

V závislosti na velikosti místnosti a vašich preferencích nakapejte na aroma kámen 3-5 kapek vonné směsi nebo esenciálního oleje na horní nebo spodní stranu. Struktura s otevřenými póry v sádře dlouhodobě uvolňuje vůni do vzduchu.

Materiál

Sádra s otevřenými póry, přírodní bukové dřevo z trvale udržitelného lesního hospodářství.

Tip

Pro snížení zabarvení způsobeného esenciálním olejem lze navonět i spodní stranu vonného kamene. Odstraňte vonný kámen z dřevěného podstavce, otočte jej a pokapejte několika kapkami vonné směsi. Jednoduše jej otočte, až se tekutina zcela vsákne.

Malé barevné odchylky a nepravidelnosti nejsou vadou, ale známkou přirozené kvality. Každý vonný kámen a dřevěný talíř je jedinečný.

Rozměry

Výška 4 cm, průměr 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: