Doprava zdarma od 2500 Kč.

Kahina Giving Beauty Parfémový olej FEZ

2 776 Kč
Skladem

Tajemný, smyslný a zemitý olejový parfém evokuje posvátné císařské město Fez v Maroku. Zklidní vaši mysl a potěší vaše smysly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně je zemitá, teplá, uklidňující. V této vůni starověku naleznete růži a oranžové květy, také pačuli, vetiver a ylang ylang. Připomene vám také nádech marockého trhu s kořením díky jemnému závanu kmínu a hřebíčku. Směs vůní vychází z oblíbeného FEZ tělového séra a je poctou tajemnému a exotickému městu FEZ v Maroku.

Jde o směs 100% éterických olejů získaných destilací párou. Rollerový aplikátor je z nerezové oceli.

 

TIP

A co říká nadšený zákazník? "Parfém FEZ od Kahiny je krásná, jedinečná, prostě rozkošná vůně. Rád ji nosím samostatně nebo smíchávám s citrusovými nebo jinými sladšími oleji. Dostane úplně jinou rozměr, ale o nic méně je nebeský. “

 

Složení

Vlastní směs čistých éterických olejů destilovaných v páře na bázi certifikovaného oleje ze semen organického simmondsia chensis (jojoba) *
 
* 100% všech složek pochází z přírodního původu; 88,73% celkových složek pochází z ekologického zemědělství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marocké zlato, bio-organický arganový olej je základem přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která vás nadchne svými účinky. V roce 2007 zakladatelka značky Katharine L'Heureux osobně zakusila výhody tohoto víceúčelového oleje na své delší cestě marockou pouští. Ohromena výsledky na vlastní kůži, přivezla vzácný olej domů a povzbuzovala přátele a rodinu, aby arganový olej používali na své tváře, vlasy a těla. Prostřednictvím tohoto jednoduchého daru našla Katharine způsob, jak spojit ženy po celém světě prostřednictvím společného rituálu krásy.

Na následných cestách do Maroka se Katharine setkala s berberskými ženami, které extrahují arganový olej při náročném procesu, při kterém  využívají techniky předávané generacemi. Katharine si uvědomila, že arganový olej je více než pouhou kosmetickou přísadou, ale toto tajemství krásy je zachováno několikageneračním sdílením tradic. Katharine, inspirovaná vřelým duchem, se rozhodla založit značku Kahina giving beauty, která ctí berberské ženy a jejich řemeslo, přitom pomáhá zlepšovat jejich životy. Kahina Giving Beauty věnuje určité procento zisku na podporu programů, které zlepšují životy těchto žen.

Od založení své společnosti v roce 2008 podnikla Katharine několik výletů do Maroka, aby získala ten nejkvalitnější arganový olej a současně zajistila etické zacházení se ženami, které pracují na jeho výrobě.