Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Kahina Giving Beauty Parfémový olej Essaouira

2 776 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Čerstvá a svěží směs esenciálních olejů inspirovaná romantickou modro-bílou vesnicí Essaouira v Maroku. 

100% parfémový destilovaný olej


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světle růžové santalové dřevo se mísí s bylinkovou vůní pelargónie a levandule, zvýrazněné jasnými tóny petitgrainu (pomerančová vůně s jemně hořkými, květinovými podtóny) v 100% přírodním parfémovém destilovaném oleji. 

 

Vlastnosti

  • krásná kořeněná svěží vůně olejového parfému
  • nerezový válečkový kuličkový aplikátor 
  • inspirováno Marokem, vyrobeno v USA

 

Složení

Simmondsia chinensis (jojoba) olej ze semen , bisabolol, Pelargonium graveolens (Geranium) list / květ olej , Lavandula angustifolia (levandule) květ olej , Santalum spicatum (santal) olej na dřevo, Rosa damascena (růže) květ olej , Citrus aurantium (petitgrain bigarade) listový / pupenový olej, květový olej Tanacetum annuum , extrakt z listů Rosmarinus officinalis (rozmarýn) , olej ze semen Helianthus annuus (slunečnice)

100% všech složek pochází z přírodního původu; 88,73% všech složek pochází z ekologického zemědělství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marocké zlato, bio-organický arganový olej je základem přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která vás nadchne svými účinky. V roce 2007 zakladatelka značky Katharine L'Heureux osobně zakusila výhody tohoto víceúčelového oleje na své delší cestě marockou pouští. Ohromena výsledky na vlastní kůži, přivezla vzácný olej domů a povzbuzovala přátele a rodinu, aby arganový olej používali na své tváře, vlasy a těla. Prostřednictvím tohoto jednoduchého daru našla Katharine způsob, jak spojit ženy po celém světě prostřednictvím společného rituálu krásy.

Na následných cestách do Maroka se Katharine setkala s berberskými ženami, které extrahují arganový olej při náročném procesu, při kterém  využívají techniky předávané generacemi. Katharine si uvědomila, že arganový olej je více než pouhou kosmetickou přísadou, ale toto tajemství krásy je zachováno několikageneračním sdílením tradic. Katharine, inspirovaná vřelým duchem, se rozhodla založit značku Kahina giving beauty, která ctí berberské ženy a jejich řemeslo, přitom pomáhá zlepšovat jejich životy. Kahina Giving Beauty věnuje určité procento zisku na podporu programů, které zlepšují životy těchto žen.

Od založení své společnosti v roce 2008 podnikla Katharine několik výletů do Maroka, aby získala ten nejkvalitnější arganový olej a současně zajistila etické zacházení se ženami, které pracují na jeho výrobě.