Máme otevřeno Po - Pá 9 - 11 a 14 - 17 hodin. Těšíme se na Vás.

Kahina Giving Beauty Tělové sérum Essaouira

Luxuní hydratační olejové sérum, bohaté na vitamín E, který vyživí a obnoví vaši suchou pokožku. Tělové sérum provoněné sofistikovanými květinovými tóny s nádechem exotiky.

Skladem
2 673 Kč
Body Serum Essaouira WHITE
Tip

Místo, kde se střetávají světy. Jen dvě hodiny od Marakéše leží přímořské městečko Essaouira s typickými bílo-modrými domky. Stojí za ním stejný architekt, který vytvořil přístavní město Sant-Malo ve francouzské Bretani. Essaouira v překladu znamená „krásně navržený“. Je to kouzelné městečko s bohatou kulturou spojující evropský design 18. století s tajemnou atmosférou Maroka.

 

- Vysoká koncentrace arganového oleje zlepšuje pružnost a texturu pokožky a zklidňuje podráždění.

- Kombinace vodního melounu, slunečnice, olivového a kokosového oleje hluboce hydratuje a rychle se vstřebává.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marocké zlato, bio-organický arganový olej je základem přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která vás nadchne svými účinky. V roce 2007 zakladatelka značky Katharine L'Heureux osobně zakusila výhody tohoto víceúčelového oleje na své delší cestě marockou pouští. Ohromena výsledky na vlastní kůži, přivezla vzácný olej domů a povzbuzovala přátele a rodinu, aby arganový olej používali na své tváře, vlasy a těla. Prostřednictvím tohoto jednoduchého daru našla Katharine způsob, jak spojit ženy po celém světě prostřednictvím společného rituálu krásy.

Na následných cestách do Maroka se Katharine setkala s berberskými ženami, které extrahují arganový olej při náročném procesu, při kterém  využívají techniky předávané generacemi. Katharine si uvědomila, že arganový olej je více než pouhou kosmetickou přísadou, ale toto tajemství krásy je zachováno několikageneračním sdílením tradic. Katharine, inspirovaná vřelým duchem, se rozhodla založit značku Kahina giving beauty, která ctí berberské ženy a jejich řemeslo, přitom pomáhá zlepšovat jejich životy. Kahina Giving Beauty věnuje určité procento zisku na podporu programů, které zlepšují životy těchto žen.

Od založení své společnosti v roce 2008 podnikla Katharine několik výletů do Maroka, aby získala ten nejkvalitnější arganový olej a současně zajistila etické zacházení se ženami, které pracují na jeho výrobě.