Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Kahina Giving Beauty Marocké mýdlo Beldi s růží

1 352 Kč
Skladem

Autentickým marockým mýdlem Beldi si umyjete tělo tradičním zůsobem podle marockého hammamu. Nádherná jemná vůně damašské růže vás uvolní a příjemně naladí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S marockým mýdlem Beldi s růží si dopřejete tradiční očistné a změkčující ošetření podle marockého hammamu.

Vlastnosti

  • luxusní mýdlo je vyrobeno ze zmýdelněného olivového oleje a páry destilované damašské růže.
  • přirozeně bohaté na vitamin E
  • gelové mýdlo může být použito k očištění nebo jako tělová maska ​​pro změkčení pleti před exfoliací pomocí peelingové rukavice Kahina Kessa Mitt
  • Beldi znamená v Maroku „tradiční“ nebo „autentický“

 

použití

Naneste rovnoměrně na tělo ve vaně, ve sprše nebo v páře.

Opláchněte pro očištění nebo nechte 10 minut působit jako tělovou masku, aby zjemnila pokožku.

 

složení

Zmýdelněný organický olivový olej, voda, esenciální olej z růže damašské

množství

250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marocké zlato, bio-organický arganový olej je základem přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která vás nadchne svými účinky. V roce 2007 zakladatelka značky Katharine L'Heureux osobně zakusila výhody tohoto víceúčelového oleje na své delší cestě marockou pouští. Ohromena výsledky na vlastní kůži, přivezla vzácný olej domů a povzbuzovala přátele a rodinu, aby arganový olej používali na své tváře, vlasy a těla. Prostřednictvím tohoto jednoduchého daru našla Katharine způsob, jak spojit ženy po celém světě prostřednictvím společného rituálu krásy.

Na následných cestách do Maroka se Katharine setkala s berberskými ženami, které extrahují arganový olej při náročném procesu, při kterém  využívají techniky předávané generacemi. Katharine si uvědomila, že arganový olej je více než pouhou kosmetickou přísadou, ale toto tajemství krásy je zachováno několikageneračním sdílením tradic. Katharine, inspirovaná vřelým duchem, se rozhodla založit značku Kahina giving beauty, která ctí berberské ženy a jejich řemeslo, přitom pomáhá zlepšovat jejich životy. Kahina Giving Beauty věnuje určité procento zisku na podporu programů, které zlepšují životy těchto žen.

Od založení své společnosti v roce 2008 podnikla Katharine několik výletů do Maroka, aby získala ten nejkvalitnější arganový olej a současně zajistila etické zacházení se ženami, které pracují na jeho výrobě.