Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Kahina Giving Beauty Marocké mýdlo Beldi s neroli

1 196 Kč
Skladem

Autentickým marockým mýdlem Beldi si umyjete tělo tradičním zůsobem podle marockého hammamu. Vůně neroli promění vaši koupel nebo sprchu v pomerančový háj v plném květu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:

  • marocké mýdlo Beldi je tradiční čištění a změkčení pleti přímo podle marockého hammamu
  • voní pomerančovým květem - neroli
  • nejnovější verze tohoto mýdla podobného gelu promění vaši koupel nebo sprchu v oranžový háj v plném květu
  • přirozeně bohatý na vitamin E
  • Beldi znamená v Maroku „tradiční“ nebo „autentický“
  • používejte jako čisticí mýdlo nebo masáži celého těla k zjemnění pokožky s naší Kahina rukavicí Kessa Mitt 

 

Složení:

zmýdelněný olivový olej, voda, květový olej neroli, citronellol, geraniol

Použití:

Polévkovou lžici mýdla naneste na kůži nebo žínku a krouživými pohyby vytvoříte jemnou pěnu, pak opláchněte.

Množství:

250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marocké zlato, bio-organický arganový olej je základem přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která vás nadchne svými účinky. V roce 2007 zakladatelka značky Katharine L'Heureux osobně zakusila výhody tohoto víceúčelového oleje na své delší cestě marockou pouští. Ohromena výsledky na vlastní kůži, přivezla vzácný olej domů a povzbuzovala přátele a rodinu, aby arganový olej používali na své tváře, vlasy a těla. Prostřednictvím tohoto jednoduchého daru našla Katharine způsob, jak spojit ženy po celém světě prostřednictvím společného rituálu krásy.

Na následných cestách do Maroka se Katharine setkala s berberskými ženami, které extrahují arganový olej při náročném procesu, při kterém  využívají techniky předávané generacemi. Katharine si uvědomila, že arganový olej je více než pouhou kosmetickou přísadou, ale toto tajemství krásy je zachováno několikageneračním sdílením tradic. Katharine, inspirovaná vřelým duchem, se rozhodla založit značku Kahina giving beauty, která ctí berberské ženy a jejich řemeslo, přitom pomáhá zlepšovat jejich životy. Kahina Giving Beauty věnuje určité procento zisku na podporu programů, které zlepšují životy těchto žen.

Od založení své společnosti v roce 2008 podnikla Katharine několik výletů do Maroka, aby získala ten nejkvalitnější arganový olej a současně zajistila etické zacházení se ženami, které pracují na jeho výrobě.