Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Kahina Giving Beauty Kessa Mitt, peelingová rukavice

350 Kč
Skladem

Exfoliační rukavice kessa mitt z marockých hammamů jemně, ale důkladně odstraňuje odstraňuje nečistoty z těla a přitom ho masíruje.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektní dvojici tvoří spolu s Kahina - marocké mýdlo Beldi /růže, neroli/, díky které budete mít nejjemnější a nejhladší pokožku.

Malá smyčka usnadňuje zavěšení rukavice na sucho.

Jako součást našeho milovaného rituálu krásy importovala Kahina tuto rukavici přímo z Maroka.

Použití

Nechte své póry otevřít horkou vodou a párou. Pokud nemáte náhodou parní lázeň nebo saunu, doporučujeme před vstupem zahřát sprchu, aby se pára zvedla nebo namočila pokožku ve vaně před aplikací změkčení. Poté naneste mýdlo Beldi na celé tělo za mírného pěnění a nechte ho proniknout pod kůži na dobu 3 až 10 minut.

Po opláchnutí silně očistěte pokožku kruhovým pohybem s keltskou rukavicí. Multitask - naneste masku na vlasy a/nebo naši Kahina antioxidační masku na leť, zatímco čekáte na proniknutí mýdla Beldi do pokožky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marocké zlato, bio-organický arganový olej je základem přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která vás nadchne svými účinky. V roce 2007 zakladatelka značky Katharine L'Heureux osobně zakusila výhody tohoto víceúčelového oleje na své delší cestě marockou pouští. Ohromena výsledky na vlastní kůži, přivezla vzácný olej domů a povzbuzovala přátele a rodinu, aby arganový olej používali na své tváře, vlasy a těla. Prostřednictvím tohoto jednoduchého daru našla Katharine způsob, jak spojit ženy po celém světě prostřednictvím společného rituálu krásy.

Na následných cestách do Maroka se Katharine setkala s berberskými ženami, které extrahují arganový olej při náročném procesu, při kterém  využívají techniky předávané generacemi. Katharine si uvědomila, že arganový olej je více než pouhou kosmetickou přísadou, ale toto tajemství krásy je zachováno několikageneračním sdílením tradic. Katharine, inspirovaná vřelým duchem, se rozhodla založit značku Kahina giving beauty, která ctí berberské ženy a jejich řemeslo, přitom pomáhá zlepšovat jejich životy. Kahina Giving Beauty věnuje určité procento zisku na podporu programů, které zlepšují životy těchto žen.

Od založení své společnosti v roce 2008 podnikla Katharine několik výletů do Maroka, aby získala ten nejkvalitnější arganový olej a současně zajistila etické zacházení se ženami, které pracují na jeho výrobě.