Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Dr. Hauschka Jehličnanová koupel 100 ml

398 Kč
Skladem

Jehličnanová koupel je vhodná pro každou pokožku. Svými osvěžujícími účinky povzbudí vaše tělo i duši.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koupel obsahuje éterické oleje smrku ztepilého. Dr.Hauschka Jehličnanová koupel jemně uvolní dýchací cesty a posílí tělo při nachlazení, stabilizuje organizmus. Působí oživujícími účinky na unavenou pokožku a má výborný hřejivý účinek. Ideální pro děti, dospělé a pro všechny, kteří si chtějí dopřát blahodárné očistné a povzbuzující účinky Jehličnanové koupele.

Vlastnosti
  • uvolňují dýchací cesty a posiluje organismus při nachlazení
  • výborný hřejivý účinek
  • oživuje unavenou pokožku
Použití

Pro osvěžení těla a mysli přidejte ráno nebo večer přibližně10 kapek do teplé lázně. Jehličnanovou koupel můžete použít i ve sprše, kdy menší množství přípravku nanesete na žínku a poté na navlhčenou pokožku.

Tipy

Jehličnanová koupel má široké použití. Její péči si můžete vychutnat při aromaterapii přidáním několika kapek do aromalampy a s její vůní příjemně relaxovat. Jestliže potřebujete rychlé osvěžení a nestíháte koupel, aplikujte pár kapek do umyvadla s teplou vodou a omyjte si obličej. Vynikající terapeutický účinek mají i teplé obklady s Jehličnanovou koupelí, které si přikládáte na obličej a šíji.

Složení

Sulfátovaný ricinový olej (Sulfated Castor Oil), Glycerín (Glycerin), Jehličnanový olej (Picea excelsa), Alkohol (Alcohol), Jojobový olej (Buxus chinensis), Arašídový olej (Arachis hypogaea), Éterické oleje (Parfum), Limonene, Geraniol, Chlorofyl (CI 75810).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vysoká kvalita biokosmetiky Dr.Hauschka spočívá v použití jakostních bylin a léčivých rostlin. Ty jsou pěstované ve vlastních biodynamických zahradách na přilehlém ekologickém hospodářství s názvem Sonnenhof. Jsou ručně zpracovávány, s patřičnou péčí a rozvahou. Jsou kombinovány výhradně s původními, přírodními materiály té nejvyšší kvality, aby se jejich zpracováváním docílilo výroby té nejlepší kvality kosmetických připravků.

Kosmetika Dr.Hauschka obnovuje sílu pokožky, posiluje přirozené procesy a rytmy pokožce vlastní a chrání ji před vnějšími vlivy. Veškerý sortiment kosmetiky Dr.Hauschka je certifikován značkou BDIH jako "Kontrolovaná přírodní kosmetika" a NaTrue.