Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Kahina Giving Beauty Pleťové tonikum

1 180 Kč
Skladem

Obdarujte vaši pleť touto bioaktivní komplexní tonizující mlhou, lehce provoněnou marockou pouštní růží, určenou k doplnění její vlhkosti po celý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti

  • bohaté tonikum, které hydratuje pleť po celý den
  • obsahuje prvotřídní bio složky: šťáva z aloe vera a extrakt z damašské růže, vrbová kůra, výtažek z bílého čaje 
  • zklidňuje podráždění vaší pleti a rozjasní vás
  • jemně tónuje a minimalizujte póry
  • zvyšuje účinnost Kahina Arganového olej a Kahina Séra
  • je vhodné pro všechny typy pleti

 

Použití

  • alikujte po vyčištění pleti a před nanesením Kahina Arganového oleje nebo Kahina Séra
  • použijte ráno a večer, abyste dosáhli lepší absorpce 
  • můžete používat po celý den pro doplnění vlhkosti a osvěžení vaší pleti

 

složení

šťáva z listů aloe barbadensis (aloe vera) *, extrakt z květů rosa damascena (růže) *, extrakt salix nigra (kůra vrby), aqua, extrakt z tresloidů populus (aspenová kůra), glycerin, levulinát sodný, anisát sodný, medicago sativa (vojtěška) extrakt *, hyaluronát sodný, arganový spinosa (arganový) extrakt z listů, extrakt ze semen oryza sativa (rýže) *, extrakt z listů camellia sinensis (bílý čaj) *, PCA, maltodextrin, leuconostoc fermentovaný filtrát, sójová peroxidáza, superoxiddismutáza, benzoát sodný. 

* Složka z ekologického zemědělství. 

99,98% všech složek pochází z přírodního původu; 90,61% celkových složek pochází z ekologického zemědělství

Certifikováno: ECOCERT Greenlife podle standardu ECOCERT dostupný na kosmetice.ecocert.com

 

Množství

100 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marocké zlato, bio-organický arganový olej je základem přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která vás nadchne svými účinky. V roce 2007 zakladatelka značky Katharine L'Heureux osobně zakusila výhody tohoto víceúčelového oleje na své delší cestě marockou pouští. Ohromena výsledky na vlastní kůži, přivezla vzácný olej domů a povzbuzovala přátele a rodinu, aby arganový olej používali na své tváře, vlasy a těla. Prostřednictvím tohoto jednoduchého daru našla Katharine způsob, jak spojit ženy po celém světě prostřednictvím společného rituálu krásy.

Na následných cestách do Maroka se Katharine setkala s berberskými ženami, které extrahují arganový olej při náročném procesu, při kterém  využívají techniky předávané generacemi. Katharine si uvědomila, že arganový olej je více než pouhou kosmetickou přísadou, ale toto tajemství krásy je zachováno několikageneračním sdílením tradic. Katharine, inspirovaná vřelým duchem, se rozhodla založit značku Kahina giving beauty, která ctí berberské ženy a jejich řemeslo, přitom pomáhá zlepšovat jejich životy. Kahina Giving Beauty věnuje určité procento zisku na podporu programů, které zlepšují životy těchto žen.

Od založení své společnosti v roce 2008 podnikla Katharine několik výletů do Maroka, aby získala ten nejkvalitnější arganový olej a současně zajistila etické zacházení se ženami, které pracují na jeho výrobě.