Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Kahina Giving Beauty Olejový odličovač

1 550 Kč
Skladem

Tento olejový odličovač zanechá vaši pokožku čistou a jemnou. Odstraní zbytky líčení, opalovacího krému i nežádoucích bakterií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento jedinečný olejový čistič je rozpustný ve vodě a lze jej odstranit pouze vodou. Není potřeba žínka. Ideální pro suchou, citlivou a akné citlivou pokožku.

Skvělé složení tohoto přípravku je založeno na silně hydratačních rostlinných olejích, bohatých na antioxidanty v kombinaci s léčivými a protizánětlivými složkami:měsíčkem lékařským, kurkumou a blue Tansy. O luxusní vůni přípravku se postarají přírodní éterické oleje z neroli a pelargónie. 

hlavní ingredience

  • Měsíček: stimuluje hojení antiseptickým a antimikrobiálním účinkem
  • Kurkuma: antibakteriální a protizánětlivá v boji proti akné a snížuje podráždění vaší pleti
  • Blue Tansy: snižuje zarudnutí a podráždění, zklidňuje pleť
  • Třezalka tečkovaná: bohatá na flavonoidy, rovněž pomáhá hojit podrážděnou pokožku

 

Použití

  • naneste přímo na suchou pokožku a masírujte na obličej
  • odstraňte teplou vodou nebo žínkou
  • používejte ráno i večer
  • doporučuje se jako ideální první krok ve dvojitém čištění s Kahina pleťovou čistící emulzí

 

Složení

Olej ze semen Helianthus annuus (slunečnicový) *, isoamyl laurát, olej z Argania spinosa (argan) *, polyglyceryl-2 seskvioleát, polyglyceryl-2 kapry, olej ze semen oleje Daucus carota (mrkev) *, Rosmarinus officinalis ( rozmarýn) listový extrakt *, tokoferol, květový extrakt Calendula officinalis (měsíček) *, kořenový extrakt Curcuma longa (kurkuma) *, květový olej Citrus aurantium amara (neroli) *, listový olej Pelargonium graveolens (pelargonie) *, květový olej Tanacetum annuum, Extrakt z listů Hypericum perforatum (třezalka tečkovaná), olej ze dřeva Santalum spicatum (santalové dřevo), bisabolol, citronelol †, geraniol †, linalool †, farnesol †, limonen †

* Složky z organického zemědělství † Potenciální alergeny v éterických olejích zahrnuté ve složení, není přidaná složka. 

100% ingrediencí je z přírodního původu, 76,84 % všech přísad pochází z ekologického zemědělství

kosmetika podle standardu ECOCERT, k dispozici na adrese cosmetics.ecocert.com

 

Množství

100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marocké zlato, bio-organický arganový olej je základem přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která vás nadchne svými účinky. V roce 2007 zakladatelka značky Katharine L'Heureux osobně zakusila výhody tohoto víceúčelového oleje na své delší cestě marockou pouští. Ohromena výsledky na vlastní kůži, přivezla vzácný olej domů a povzbuzovala přátele a rodinu, aby arganový olej používali na své tváře, vlasy a těla. Prostřednictvím tohoto jednoduchého daru našla Katharine způsob, jak spojit ženy po celém světě prostřednictvím společného rituálu krásy.

Na následných cestách do Maroka se Katharine setkala s berberskými ženami, které extrahují arganový olej při náročném procesu, při kterém  využívají techniky předávané generacemi. Katharine si uvědomila, že arganový olej je více než pouhou kosmetickou přísadou, ale toto tajemství krásy je zachováno několikageneračním sdílením tradic. Katharine, inspirovaná vřelým duchem, se rozhodla založit značku Kahina giving beauty, která ctí berberské ženy a jejich řemeslo, přitom pomáhá zlepšovat jejich životy. Kahina Giving Beauty věnuje určité procento zisku na podporu programů, které zlepšují životy těchto žen.

Od založení své společnosti v roce 2008 podnikla Katharine několik výletů do Maroka, aby získala ten nejkvalitnější arganový olej a současně zajistila etické zacházení se ženami, které pracují na jeho výrobě.