Essential Parfums NÉROLI BOTANICA - náhradní náplň 150 ml
Detailní popis produktu
Náhradní náplň do niche parfému NÉROLI BOTANICA – nelze použít samostatně! Kompatibilní pouze se 100ml Eau de parfum, která má na obale uvedeno „refillable".
„Představovala jsem si androgynní květ pomerančovníku, který se chce znovu a znovu rozvonět... Jeho mocná stopa se snoubí s fúzujícím kořením a okouzlujícím srdcem z jasmínu a neroli a rozplývá se v hypnotickém dřevitém základu ze santalového dřeva a vetiveru." tak zní slova mistryně-parfémářky Anne Flipo, která niche parfém NÉROLI BOTANICA vytvořila.
Zářivý pomerančový květ, to bílé poupě s tisíci jemnými nuancemi, je základem tvorby a inspirace Anne Flipo. NÉROLI BOTANICA je živá, kořenitá citrusová vůně, překypující tóny listů kurkumy a zázvoru, jež jsou posety duem růžového a černého pepře. Ponoří vás do opojného květinového srdce, v němž pomerančový květ, nádherně obohacený o neroli a jasmín Sambac, uvolňuje veškerou svou květinovou sílu. Jeho živé a smyslné aspekty se mísí se zelenými a sametově dřevitými základními tóny vetiveru a santalového dřeva, které za sebou zanechávají hypnotickou stopu.
Objem
150 ml
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

