Máme otevřeno Po - Pá 9 - 11 a 14 - 17 hodin. Těšíme se na Vás.

PRIMAVERA Vonná směs Happiness 5 ml

Ať už si své ideální okamžiky štěstí představujete jakkoliv, vždy je může doprovázet tato jedinečná PRIMAVERA vonná směs éterických olejů Happiness.

Skladem
Značka: PRIMAVERA
269 Kč

PRIMAVERA Vonná směs Happiness 5 ml

 
Ovocně-sladce vonící směs éterických olejů kombinuje oblíbenou vůni mandarinky a grepu se vzácnou tonkou, která voní sladce vanilkově. Tato příjemná svěží vůně vytvoří skvělou atmosféru pro vaše šťastné okamžiky.

Mandarinka bio: zlepšuje náladu, energizuje
Grapefruit bio: osvěžuje, energizuje
Tonka: hřeje a vytváří pocit bezpečí

 

Použití

 
3-5 kapek kápněte do aromalampy či difuzéru.

Ingredience

 
Mandarinka bio, Grapefruit bio, Tonka extrakt bio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."