Máme otevřeno Po - Pá 9 - 11 a 14 - 17 hodin. Těšíme se na Vás.

Bioturm Olej poutníků (expirace 06/19)

Kombinace vysoce kvalitních olejů a tradičních léčivých bylin má uklidňující účinek a stimuluje metabolismus - s naším poutním olejem máte kompletní program péče v jednom produktu.

Skladem
Značka: BIOTURM
413 Kč –50 % 206 Kč
128 Pilgeroel
Akce Za hubičku
413 Kč –50 %

Bez ohledu na to, jak daleko je vzdálenost, kterou byste chtěli projít, jít na pouť vždy znamená zvláštní výzvu pro tělo i mysl vyžadující velmi speciální intenzivní přípravu. Několikadenní pěší nebo poutní výlety jsou také fyzickou výzvou, protože v dnešní době nejsou lidé zvyklí chodit a současně nosit břemena. Zde je užitečná pomoc, která nepotřebuje mnoho místa a má nízkou hmotnost, ale nabízí nejvyšší efekt.

Po nadměrných sportovních aktivitách náš olej Poutníků zlepšuje silně namáhané části těla, jako jsou ramena, záda, nohy nebo chodidla.

Je to také skvělý pomocník pro kratší vzdálenosti chůze a relaxaci na cestě. Jako preventivní péče poskytuje olej Pilgrim hladší pokožku a předchází puchýřům.

Tip: Vhodný také jako masážní olej pro relaxaci celého těla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka přírodní kosmetiky, která vyrábí širokou paletu produktů od skvělé vlasové kosmetiky po tělovou a pleťovou péči. Pyšní se nejen unikátní řadou veganských šamponů a kondicionérů, ale i speciálními produkty na tělo a pleť, které jsou založeny na přírodním tuku a syrovátce. Ta prospívá našemu tělu nejen vnitřně, ale i vnějším použitím. Produkty neobsahují konzervační látky, vonné přísady, barviva ani parafín. Naopak obsahují ingredience z kontrolovaného zemědělství, nebyly testovány na zvířatech a neobsahují geneticky modifikované komponenty.