Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Dr. Hauschka Koupelová přísada Citrón Lemongrass 100 ml

345 Kč
Skladem

Přísada Citrón Lemongrass je ideální při únavě nebo pocitu těžkosti v končetinách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Její oživující aroma je obzvlášť nepostradatelné k osvěžení těla v létě nabo navečer. Podporuje pružnost pokožky, posiluje oslabené podkožní vazivo a působí účinně při celulitýdě.

Použití:

Několik obsahu uzávěrů přidejte do napuštěné lázně. Ve sprše aplikujte na žínku a vmasírujte na navlhčené tělo.

 

Složení:

Ricinový olej (Ricinus communis) Glycerín (Glycerin) Alkohol (Alcohol) Éterické oleje (Parfum) Citrónový olej (Citrus limonum) Limonene Citral Slunečnicový olej (Helianthus annuus) Linalool Geraniol Výtažky z citrónové kůry Výtažky z citrónové trávy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vysoká kvalita biokosmetiky Dr.Hauschka spočívá v použití jakostních bylin a léčivých rostlin. Ty jsou pěstované ve vlastních biodynamických zahradách na přilehlém ekologickém hospodářství s názvem Sonnenhof. Jsou ručně zpracovávány, s patřičnou péčí a rozvahou. Jsou kombinovány výhradně s původními, přírodními materiály té nejvyšší kvality, aby se jejich zpracováváním docílilo výroby té nejlepší kvality kosmetických připravků.

Kosmetika Dr.Hauschka obnovuje sílu pokožky, posiluje přirozené procesy a rytmy pokožce vlastní a chrání ji před vnějšími vlivy. Veškerý sortiment kosmetiky Dr.Hauschka je certifikován značkou BDIH jako "Kontrolovaná přírodní kosmetika" a NaTrue.