Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Inlight Bio sada Baby Care

1 795 Kč
Skladem

Dopřejte vašemu děťátku tu nejčistší a nejšetrnější péči. Hýčkejte jeho jemnou pokožku blahodárnými tělovými a koupelovými oleji plnými vybraných ingrediencí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte vašemu dítěti tu nejlepší péči. 

Pokožka miminek je až o 30 % tenčí než kůže dospělých, proto rychleji tak ztrácí vlhkost. Pečlivě vybraná směs 100% bio olejů pokožku chrání a hydratuje. Neobsahuje žádné přidané vůně, takže je vhodná i pro ty nejmenší děti.

 

Cenově zvýhodněné balení obsahuje: 

 

Bio dětský koupelový olej INLIGHT® 100 ml

Dopřejte svému dítěti koupelový rituál ve výživné a uklidňující směsi blahodárných olejů. Dětská pokožka je v mnoha ohledech také odlišná od té dospělé a zranitelnější. Proto je třeba ji zbytečně nezatěžovat kosmetickými výrobky s obsahem syntetických látek. Velmi šetrné a pečující složení Bio dětského koupelového oleje bre ohled na speciální potřeby té nejcitlivější pokožky. Lehká, uklidňující a výživná směs koupelových olejů (avokádový,pupalkový, šípkový, aj.) se v teplé vodě snadno rozptýlí a udrží pokožku vašeho děťátka krásně vláčnou ahydratovanou. Uklidňující vůně levandule navíc děti naladí na přicházející čas spánku.

Podrobněji zde.

 

Bio dětský tělový olej INLIGHT® 100 ml

Užijte si masáže svých dětí se 100% organickou směsí vyživujících a uklidňujících olejů. Láskyplný rodičovský dotek poskytuje miminku pocit bezpečí a přispívá k jeho pozitivnímu vývoji. Bio dětský tělový olej Inlight maximálně zpříjemní vaše rituály ranních či večerních masáží vašeho miminka. Hebká a dokonale čistá směs zohledňuje speciální potřeby dětské pokožky a ochranuje ji. Obsahuje vyživující a uklidňující oleje včetně jojobového,mrkvového, šípkového či meruňkového. Velmi snadno se roztírá, jemně voní a vyživuje i zklidňuje jemnou dětskou pokožku.

Podrobněji zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BRITSKÁ 100% BIO, RUČNĚ VYRÁBĚNÁ PĚSTICÍ KOSMETIKA, KTEROU PLEŤ I TĚLO MILUJE.

Značka Inlight funguje jinak než většina kosmetických značek. Vychází z toho, že lidské tělo i příroda jsou samy o sobě dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné umělé zásahy nebo náhražky. Inlight přináší tu nejčistší vitální superpotravu, kterou vaše pokožka doslova vpije a bere si z ní vše, co ke svému zdraví a kráse potřebuje. 


Inlight patří k několika málo kosmetickým značkám na světě, které jsou 100% bio. Je vyroben z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí vypěstovaných v ekologickém zemědělství. Síla a vitalita takovýchto bio pokladů je s láskou a odbornou péčí ručně zpracovávána po dobu několika měsíců uprostřed čisté přírody britského Cornwallu. Vysokou kvalitu výrobků i použitých ingrediencí dokládá přísný certifikát společnosti Organic Soil Association.

 

Základem přístupu značky je zpracování bio ingrediencí, jejichž pěstování je maximálně šetrné k přírodě, netestování na zvířatech, podpora fair trade a investice do snadno recyklovatelných ekologických obalů.