LAYERING ROMANCE S ESSENTIAL PARFUMS ❤️ OD 7. DO 16. ÚNORA ZÍSKÁTE JAKO DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU 100ML PARFÉMOVANÉ VODY 10ML LAHVIČKU S DRUHOU VŮNÍ VHODNOU DO DUETU

Vitellaria Šampuk na suché vlasy exp.3/26

230 Kč 370 Kč od 230 Kč –30 % –28 % až –30 %
Snímek obrazovky 2024 06 14 v 14.55.42
230 Kč 370 Kč od 230 Kč –30 % –28 % až –30 % 161 Kč 265 Kč od 161 Kč
Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tuhý šampon na suché a poškozené vlasy - obnovuje jejich vitalitu a zdravý vzhled. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuhý šampon neboli šampuk je báječnou bezobalovou alternativou ke klasickým tekutým šamponům. Využijete ho nejenom při cestování, ale oblíbíte si ho i pro běžné použití doma. Šampuk na suché vlasy má takové složení, aby dodával vlasům chybějící hydrataci a lesk. 

Klíčové aktivní látky

  • Meduňkový hydrolát - nejenže hydratuje vlasy, ale také zklidňuje vlasovou pokožku. 
  • SCI (Sodium Cocyl Isethionate) - je šetrný tenzid odvozený z kokosového oleje, který je obvykle dobře snášen. V šampuku plní funkci mycí a pěnicí složky. 
  • Ricinový a jojobový olej, bambucké máslo - vyživují a hydratují vlasy.
  • Tulsi - je ajurvédská bylinka používaná při problémech s lupy a svědění pokožky. 
  • Esenciální oleje z rozmarýnu a levandule - dodávají šampuku krásnou vůni a mají blahodárně účinky na vlasy i vlasovou pokožku
  • Kyselina mléčná zajišťuje správné pH produktu. Není tedy potřeba dělat kyselý oplach, ale vždy je vhodné použít ještě kondicionér pro úplné uzavření vlasu. 

Použití

Naneste na mokré vlasy a vytvořte pěnu. Nechte alespoň pár minut působit, poté opláchněte a celý postup opakujte dle potřeby. 

Složení (INCI)

Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid), Mellisa Officinalis Leaf Water (meduňkový hydrolát), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo), Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový olej), Ricinus communis seed oil (ricinový olej), Lysolecithin, Ocimum Basilicum Leaf Powder (Tulsi pudr), Lavandula Angustifolia Oil (Levandule EO), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Rozmarýn EO), lactic acid (kyselina mléčná), *Linalool, *Limonene, *Geraniol

Na výběr jsou tři velikosti

  • cca 15 g (cestovní/vzorek)
  • cca 45 g (střední velikost)
  • cca 85 g (XXL velikost)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola