Máme otevřeno Po - Pá 9 - 11 a 14 - 17 hodin. Těšíme se na Vás.

Hemptouch Elixír po opalování

Vzácná kombinace konopného oleje, třezalky tečkované a oleje z citronové trávy pro uvolnění a zklidnění vaší pokožky po dnech strávených na sluníčku.

 

Skladem
Značka: Hemptouch
470 Kč
Snímek obrazovky 2021 01 25 v 15.18.28
Novinka Tip

Přírodní složení Hemptouch Elixiru po opalování je obohaceno o blahodárnou kombinaci ušlechtilého konopného oleje, oleje z hroznových semen, výtažku z třezalky tečkované, měsíčku lékařského a čerstvé vůně citronové trávy. 

Citlivé pokožce po slunění  pomůže udržet její pružnost, spolehlivost a měkkost při dlouhodobém pobytu na slunci. Ideální poměr omega-mastných kyselin podporuje přirozenou obnovu pokožky a zvyšuje její ochrannou roli. Synergie výtažků z třezalky a měsíčku zklidňuje a podporuje regenerační proces. Olej z citronové trávy osvěžuje a jemně parfémuje pokožku a poskytuje přirozenou ochranu proti komárům.

Kombinovaná síla nejlepších přírodních výtažků uklidňuje a obnovuje; společně zlepšují pružnost pokožky a udržují vaše letní opálení na dlouhou dobu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VŮBEC PRVNÍ NATRUE CERTIFIKOVANÁ CBD KOSMETIKA - NEJPŘÍSNĚJŠÍ CERTIFIKACE PŘÍRODNÍ KOSMETIKY

Hemptouch je vůbec první řadou péče o pleť CBD, která získala certifikát NaTrue.

Příběh Hemptouch začal v roce 2014, než se konopí začalo dokonce objevovat ve špičkové kosmetice. Trilogie konopného extraktu v kombinaci s pečlivě vybranými bylinami prokázala mimořádně efektivní přírodní ošetření i pro ty nejnáročnější typy pleti.

 

 

Certifikát je absolutní zárukou, že produkty Hemptouch jsou přírodní, zdravé a bezpečné NaTrue neboli Asociace přírodní organické kosmetiky je mezinárodní standard pro přírodní kosmetiku. Jedná se o neziskové sdružení, jehož hlavním cílem je sjednotit standardy pro přírodní a organickou kosmetiku . Hlavním cílem sdružení je obnovit a posílit důvěru spotřebitelů, kteří od výrobců stále častěji dostávají zavádějící reklamu. Jednak mnozí inzerovali své konvenční produkty jako přírodní a organické a dávali jim zavádějící jména.

Certifikát NaTrue zajišťuje úplnou transparentnost původu a celého procesu výroby od surovin až po přísady použité ve výrobku. Jejich odborníci pečlivě prozkoumají všechny přísady a certifikát poskytuje záruku, že výrobek neobsahuje žádné umělé ani geneticky modifikované materiály.

Certifikát má náročná kritéria:

  • minimální podíl přírodních složek a maximální podíl složek přírodního původu
  • povoleny jsou pouze „měkké“ operace zpracování přírodních surovin. Každá surovina je kontrolována -
  • jak původ, tak každý krok výrobního procesu jsou povoleny pouze přírodní, přirozeně odvozené a přirozeně identické složky
  • přísady syntetického původu nejsou povoleny
  • GMO přísady nejsou povoleny
  • podíl přírodních složek nezahrnuje vodu (která by uměle nafoukla „přirozenost“)