Máme otevřeno Po - Pá 9 - 11 a 14 - 17 hodin. Těšíme se na Vás.

Hemptouch Jemný balzám na pokožku

Hluboce výživný konopný balzám promění suchou a matnou pokožku na krásně jemnou a pružnou od hlavy až k patě. Posiluje suchou, šupinatou pokožku na denní bázi.

Skladem
Značka: Hemptouch
520 Kč
Snímek obrazovky 2021 01 21 v 14.26.32
Novinka Tip

Balzám vlhčuje, chrání a zklidňuje jemnou pokožku a posiluje její přirozenou bariérovou funkci. Regeneruje a vyživuje suchou pokožku na úrovni kořenů, zatímco pokožku uvolňuje a podporuje.

Navzdory své vzácné síle a všem příznivým účinkům mohou éterické oleje způsobit nežádoucí reakce na citlivou pokožku. Proto byl tento balzám formulován čistý a jemný pro nejcitlivější typy pleti. Syrový konopný olej s měsíčkem, mangem a bambuckým máslem.

Jemná péče o suchou a jemnou pokožku; jako zvlhčovač obličeje a balzám na celé tělo;

jako odličovač a pro popraskané rty suché vlasy a rozštěpené konečky.

Perfektní pro matku i dítě a pro nastávající matky, aby se zabránilo striím.

JAK POUŽÍVAT:

Tento balzám má hladkou strukturu a při pokojové teplotě se nerozpustí; nicméně v rukou měkne, takže se snadno nanáší. K pokrytí větších oblastí pokožky je zapotřebí pouze velmi malé množství tohoto balzámu. Používejte střídmě, ale pravidelně. Aplikujte po celý den, kdykoli je to potřeba. Snadno se vstřebává do pokožky, což má za následek příjemný pocit. Uchovávejte v chladu, suchu a mimo dosah slunečních paprsků. Barva a konzistence produktu se může u jednotlivých šarží lišit díky složení přírodních složek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VŮBEC PRVNÍ NATRUE CERTIFIKOVANÁ CBD KOSMETIKA - NEJPŘÍSNĚJŠÍ CERTIFIKACE PŘÍRODNÍ KOSMETIKY

Hemptouch je vůbec první řadou péče o pleť CBD, která získala certifikát NaTrue.

Příběh Hemptouch začal v roce 2014, než se konopí začalo dokonce objevovat ve špičkové kosmetice. Trilogie konopného extraktu v kombinaci s pečlivě vybranými bylinami prokázala mimořádně efektivní přírodní ošetření i pro ty nejnáročnější typy pleti.

 

 

Certifikát je absolutní zárukou, že produkty Hemptouch jsou přírodní, zdravé a bezpečné NaTrue neboli Asociace přírodní organické kosmetiky je mezinárodní standard pro přírodní kosmetiku. Jedná se o neziskové sdružení, jehož hlavním cílem je sjednotit standardy pro přírodní a organickou kosmetiku . Hlavním cílem sdružení je obnovit a posílit důvěru spotřebitelů, kteří od výrobců stále častěji dostávají zavádějící reklamu. Jednak mnozí inzerovali své konvenční produkty jako přírodní a organické a dávali jim zavádějící jména.

Certifikát NaTrue zajišťuje úplnou transparentnost původu a celého procesu výroby od surovin až po přísady použité ve výrobku. Jejich odborníci pečlivě prozkoumají všechny přísady a certifikát poskytuje záruku, že výrobek neobsahuje žádné umělé ani geneticky modifikované materiály.

Certifikát má náročná kritéria:

  • minimální podíl přírodních složek a maximální podíl složek přírodního původu
  • povoleny jsou pouze „měkké“ operace zpracování přírodních surovin. Každá surovina je kontrolována -
  • jak původ, tak každý krok výrobního procesu jsou povoleny pouze přírodní, přirozeně odvozené a přirozeně identické složky
  • přísady syntetického původu nejsou povoleny
  • GMO přísady nejsou povoleny
  • podíl přírodních složek nezahrnuje vodu (která by uměle nafoukla „přirozenost“)