Máme otevřeno Po - Pá 9 - 11 a 14 - 17 hodin. Těšíme se na Vás.

Kimmy Candles Sójová svíčka "Ach ty perníčky" 100g

Na zimu patří tato svíčka s perníčkovou vůní mezi nejoblíbenější a neprodávanejší kousky, které tu máme. Níže se dočtete proč.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: KIMMY CANDLES
249 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
Položka byla vyprodána…
Snímek obrazovky 2021 09 21 v 15.57.50
Novinka

Vlastnosti:

  • Svíčka z přírodního sójového vosku
  • Má bavlněný knot
  • Netoxické, s kvalitními vonnými oleji
  • Dostatečně provoní místnost do 50 m² (malý-střední pokoj, koupelna, chodba)
  • 100% Vegan
  • Ručně vyrobeno v České republice
  • Doba hoření: 20 hodin
  • Hmotnost: 100 g
 

Sójová svíčka "Ach ty perníčky ... Existuje mnoho svíček s vůní perníčku, ale pokud narazíte na tuto, tak většina z vás bude velmi mile překvapena.   Recenze zákazníků mluví za vše, ale nechte se překvapit. :-)  Jak voní tato svíčka? Vůně je typicky perníčková, okouzlí vás jejich decentní máslové aroma. Je jemná, nepřeslazená, což je při pálení svíček zásadní. Pokud pálíte sladší vůně, tak je důležité, abyste z ní pak neměli bolehlav. Tato naopak u vás doma vytvoří teplé a pohodové prostředí. Jde o nejoblíbenější a nejprodávanější vůni pro vánoční období, 99% respondentům tato svíčka velmi hezky voní (zdálo se nám, že občas voní až moc, že by se i zakousli). Hlava: perníkové koření chutné Srdce: skořice, hřebíček  teplé, kořeněné Základ: med, karamel  

 

Co je sójová svíčka?

Myslíte si, že je svíčka jako svíčka? Vypadá nevinně a nikdo jejímu složení nikdy nevěnuje mnoho  pozornosti. V minulosti byly standardem svíčky z včelího vosku, živočišných tuků a rostlinných olejů. Po nástupu ropného průmyslu se tu pak objevili parafínové svíčky, které byly dostupnější alternativou k těmto voskům. Jejich nevýhodou ale je, že pálením levného parafinového vosku se uvolňují toxické, zdraví nebezpečné látky. A tak se v 90. letech minulého století vynalezl vosk sójový, který je získáván ze sójových bobů. Má obrovské benefity, především je z obnovitelných zdrojů, vydrží hořet déle, má čistější hoření a především uvolňuje až o 90% méně sazí. Výhody Pálení svíček je ZDRAVÉ - vosk je ze sójových bobů Sójový vosk hoří déle o 50%, než klasicky dostupné svíčky NEJSOU TOXICKÉ - neobsahujÍ jedovaté a zdraví škodlivé látky Vůně s certifikací IFRA, bez ftalátů a parabenů Mají bavlněný knot a neobsahují olovo 100% Vegan Ve skleničce s kokosovým víčkem Ručně vyrobeno v České republice Doba hoření: 40hodin Hmotnost: 150g  Jak pečovat o vaši svíčku? Pokud přejete, aby vám svíčka hořela co nejdéle: vždy před novým zapálením zastřihněte knot na 4-5 mm během pálení nechte vosk roztát až do okrajů, aby vzniklo "jezírko" (může to trvat až 4 hodiny) - důvodem je to, aby se vám nevytvořil tunel, který se bude každým zapálením prohlubovat na knotu se může vytvořit malá černá houbička - zastřihněte ji (bude hořet rovnoměrné)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Kimmy Candles založila Kim Hoangová a je za ní krásný příběh kreativní mladé dámy. Na křižovatce svého života hledala jak obohatit svůj život a proto vyrazila na čtvrt roku do světa hledat samu sebe. Na svých cestách prošla od nejmodernějších měst až po mlhavé jungle i strmé hory. Nakonec jednoho dne skončila na malebném ostrově v knihkupectví v Taipei, kde našla svoji novou vášeň - sójové svíčky.

Nejednalo se o obyčejné svíčky. Byly to kousky umění, které udržíte v jedné dlani, fascinovala ji jak jejich funkčnost, tak i proces tvoření. 

Pokud milujete kvalitní 100% přírodní svíčky, pak vás potěší právě sójové svíčky s esenciálními oleji od Kim. Žádný parafín nebo jiné upravující směsi. Pouze sójový vosk a čisté neředěné esenciální oleje, které si dováží převážně z Francie. Vůně ovlivňují naši náladu i mysl, a proto pro vás Kimmy vytvořila řadu produktů, které vás přenesou zpět časem na vaše oblíbené místo, k milé osobě nebo hezké vzpomínce.