Přírodní maska na vlasovou pokožku

Přírodní vlasová maska s obsahem šesti bylin vám pomůže vyřešit problém s lupy a rychle se mastícími vlasy.


  • Skladem
319 Kč
Kategorie: Přírodní barvy na vlasy - hennové
 

Maska na vlasovou pokožku obsahuje kromě henny i další bylinky, které účinně zbaví vaši pokožku neodbytných lupů nebo stroupků. Skvěle působí i na rychle se mastící vlasy, kterým navíc dodá lesk, výživu a regeneraci. Jedinečnou kombinací amly, arnicy, shikakai, henny, brahmi a růžových okvětních lístků byla vytvořena maska řešící vaše vlasové problémy.

Maska na vlasy Vonno není vhodná na chemicky odbarvené vlasy, které může zabarvit. Nekombinujte ji s hnědými a černými barvami, předejdete tím nejasným výsledkům a stažení hnědé barvy.

S vlasovou maskou Vonno nemusíte dělat kompromisy mezi krásou a zdravím.

Vlastnosti
  • odstraňuje problém s lupy a stroupky
  • dodává vlasům lesk a výživu
  • regeneruje
  • bylinné složení
  • nevhodná na chemicky odbarvené vlasy
Použití

Prášek smíchejte s vodou o maximální teplotě 30 °C. Vzhledem k obsahu henny nezalévejte prášek teplejší vodou, mohla by vlasy obarvit. Naneste na vlasy a nechte působit 30 minut. Směs můžete obohatit argonovým olejem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Česká značka VOONO produjkuje přírodními produkty vlasové kosmetiky, díky kterým nemusíte dělat kompromisy mezi krásou a zdravím. Nabízí tu nejkvalitnější hennu a své produkty neustále vylepšuje. VOONO je jasná volba, pokud hledáte přírodní bylinnou vlasovou péči té nejvyšší kvality.