Henna SOFT BLACK

Krásná a okouzlující černá barva. Pokud je pro vás černá moc výrazná, smíchejte hennu v poměru 50:50 s odstínem DARK BROWN.

Skladem
Značka: VOONO
259 Kč

Prášek zalijte vodou o teplotě max. 50 °C. Barvu stačí mít na hlavě 45 min. Detailní návod k použití najdete v příbalovém letáku. Finální výsledek samozřejmě závisí na vašem předchozím barevném odstínu. (100 g)

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 8.4.2019
Odstín Soft Black jsem použila pouze jednou a zatím jsem byla moc spokojena. Měla jsem ho smíchaný s odstínem Medium Brown, takže tón a odstín barvy úplně posoudit nemohu (ten je ale stejně vždy odvislý od původního odstínu vlasů před barvením). Co ale mohu říct, tak barva opravdu kryje šediny! Mně stačí zakrýt jednorázovým barvením (jednotlivé vlásky, které byly šedé, jsou malinko světlejší než ostatní, ale není to vůbec poznat), pro perfekcionalisty se doporučuje barvení zopakovat, tam je dokonalé zakrytí zaručeno. Co se týče náročnosti procesu - všude jsem četla, že barvení trvá dlouho a je vše upatlané, takže jsem měla trochu obavy. No obavy byly úplně zbytečné, když zamícháte dobrou konzistenci jogurtu, tak se barva nanáší úplně bez problémů (barvím se sama). Pokud nějaká kapka padne mimo, tak jde v pohodě smýt (z kůže, z umyvadla, s textilem zkušenost nemám). Balení obsahuje rukavice, čepici na přikrytí hlavy. Poté jsem strávila cca hodinu a půl prací u PC, barvu smyla, a hotovo :-) Naopak mi to přijde rychlejší a praktičtější než proces v salonu (+ cesta, + objednání se atd.). No a zdraví + krása + super cena je pro mě prostě nepřekonatelná kombinace :-)

Česká značka VOONO produjkuje přírodními produkty vlasové kosmetiky, díky kterým nemusíte dělat kompromisy mezi krásou a zdravím. Nabízí tu nejkvalitnější hennu a své produkty neustále vylepšuje. VOONO je jasná volba, pokud hledáte přírodní bylinnou vlasovou péči té nejvyšší kvality.