Máme otevřeno Po - Pá 9 - 11 a 14 - 17 hodin. Těšíme se na Vás.

Kimmy Candles přírodní svíčka Dřevo a Hrubá sůl 160g

Je jemně nasládlá a trochu kořenitá. Můžeme v ní ucítit tóny zemité ambry, bylinné pačule a starého dřeva.

Skladem
Značka: Kimmy Candles
469 Kč
Snímek obrazovky 2021 02 03 v 15.31.36
Novinka Tip

Moje první myšlenky u této svíčky byly: muž, čerstvý vzduch z moře, Skandinávie a možná i trochu pánská voda po holení. Ale čím více člověk nasával vůni, tím více se dostal na detaily, které dělají tuto vůni specifickou.

Vlastnosti:

  • Svíčka z přírodního sójového vosku
  • Má bavlněný knot Netoxické, s kvalitními vonnými oleji
  • 100% Vegan
  • Ve skleničce s uzavíratelným víkem
  • Ručně vyrobeno v České republice
  • Doba hoření: 35 hodin
  • Hmotnost: 160 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Kimmy Candles založila Kim Hoangová a je za ní krásný příběh kreativní mladé dámy. Na křižovatce svého života hledala jak obohatit svůj život a proto vyrazila na čtvrt roku do světa hledat samu sebe. Na svých cestách prošla od nejmodernějších měst až po mlhavé jungle i strmé hory. Nakonec jednoho dne skončila na malebném ostrově v knihkupectví v Taipei, kde našla svoji novou vášeň - sójové svíčky.

Nejednalo se o obyčejné svíčky. Byly to kousky umění, které udržíte v jedné dlani, fascinovala ji jak jejich funkčnost, tak i proces tvoření. 

Pokud milujete kvalitní 100% přírodní svíčky, pak vás potěší právě sójové svíčky s esenciálními oleji od Kim. Žádný parafín nebo jiné upravující směsi. Pouze sójový vosk a čisté neředěné esenciální oleje, které si dováží převážně z Francie. Vůně ovlivňují naši náladu i mysl, a proto pro vás Kimmy vytvořila řadu produktů, které vás přenesou zpět časem na vaše oblíbené místo, k milé osobě nebo hezké vzpomínce.